Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhesség alatti kevés vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség alatti kevés vagy semmi szex, meddig tűrhető? A nők nem félnek ilyenkor, hogy a pasi nem fogja bírni, vagy mást keres?

Figyelt kérdés

Itt az egyik kérdésnél olvastam(meg már máshol is ) hogy terhesség alatt illetve után kicsi babával sokan egyszerűen leszoknak a szexről. Ezt a férfiak tolerálják? És ha igen, meddig? Ahol mondjuk 2-3 gyerek is születik, és mondjuk csak 2-3 év telik el, ott egybe ér a terhesség,szülés majd a kisbabás időszak, nincs is lehetőség nagyon "visszarázódni" . Gondolom a normálisabbja egy darabig bírja, na de meddig?

És ha pl.a férfi nem nyúl a nőhöz mert nem kívánja ahogy nő a hasa, vagy félti stb akkor közben neki azért nincs igénye a szexre?


2019. jan. 31. 10:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Maszturbálásról hallottál már?
2019. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen köszi :) És akkor ennyi? Beérik azzal hónapokig, évekig?
2019. jan. 31. 10:39
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem felnőtt emberek tisztában vannak azzal, hogy nem lesz mindig szex a terhesség alatt és közvetlenül utána. De egyébként más oka is lehet. Bármilyen más betegség, műtét miatt lehet szexmentes átmenetileg egy kapcsolat.

Akik ezt nem értik meg, nem tudják kezelni, azoknak gyerek sem való.

Egyébként meg, nekem nem okozna gondot. Hiszen amikor nem volt párom, akkor sem szexeltem csak úgy, hogy legyen szex.

2019. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
2: Ha évekig nincs az nem a terhesség, gyerek miatt van. Ott más gondok vannak, nem kell a gyerekvállalásra fogni, és azt használni kifogásként.
2019. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Értem, igen gondoltam, hogy nem kizárólag a kedv a probléma, hanem mindenféle veszélyeztető tényező ami terhesség alatt előjöhet.
2019. jan. 31. 10:41
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Igen, beérik. Már ha két értelmes felnőtt ember közös döntés alapján vállal gyereket, akkor ezt is vállalják, hogy nem lesz kedv, alkalom, vagy éppen nem lehet jó darabig.

Ha nem állat a pasi, akkor "segítő kezet sem kér" az asszonykától, ha annak az is nehezére esik, hogy kibírja a napot hányás nélkül, vagy épp akkora már a pocak, hogy lehajolni se egyszerű. ;)


Saját tapasztalat: elsővel el voltunk tilva terhesség alatt, utána brutális szülés miatt hónapokig nem ment, mégse ment tönkre a kapcsolat, épp ellenkezőleg. Utána szépen vissza is rázódtunk, most a másodikat várom és most is le vagyunk tiltva.

2019. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi, közben látom átkerült más kategóriába, amit sajnálok mert kifejezetten kisbabás szülőkhöz szólt volna...
2019. jan. 31. 10:49
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Meg sem fordult ilyen a fejemben hogy nem bírná. Annyira sokat segített a férjem nekem a babagondozásban, hogy ugyanúgy nem volt érdeklődése mint ahogy nekem sem a szexre. Terhesség alatt meg lehet szexelni. Normális pasi kibírja, vagy megoldja sk.
2019. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
A közvetlen környezetemben is ugyan ezek vannak voltak.Boldog pár,haz,esküvő,gyerek(ek) es már nem szexeltek utána annyit.Halottam férfi barátom és női barátom is panaszkodni emiatt.A baráti körünkben a parok kb egyszerre jöttek össze,a legkisebb gyerekek ezeknel a paroknal is 4-5 éves.Azóta mivel nincs szex már megis csaltak egymást.Szomorú.
2019. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Ha van oka, akkor természetesen elviselhető. A terhesség 2. fele + gyermekágy az én olvasatomban ilyen.

Ha lehetne, de ilyen mindenféle kamu kibúvó vannak, az nem elviselhető.

32/f

2019. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!