Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idővel meg fog csalni ez miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel meg fog csalni ez miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán sikerül kielégítenem a barátnőm, mindig hamar elmegyek, nem tudom rendesen felizgatni. Ez miatt már minden szex után idegbeteg vagyok, otthagyom, inkább megyek rágyújtani, mert majd felrobbanok. Ha beszélünk erről, mindig azt mondja h ez miatt sosem hagyna el és csalna meg, de ti hinnétek neki? Mert én nem tudom, h van-e ilyen.

2019. febr. 1. 10:59
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
41%
Jóhogy, vagy mit vártál, majd 30 évig fogja ezt tolerálni?
2019. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
92%

A viselkedesed miatt. Olyan nincs, h nincs kezed, szad. Te megvagy, aztan mesz cigizni, mert a csajod nem tud 2 perc alatt olyat produkalni mint te. Es meg egy idegbeteg is vagy.

Igazi luzer...akinek amugy meg lennenek a lehetosegei, de egy idiota.

2019. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
98%
Először elégítsd ki a barátnődet, szájjal vagy kézzel. Csak utána szexeljetek. Hagy neki elég időt, kényeztesd.
2019. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
94%

Szerezzetek be egy vibrátort, és építsétek be az előjátékba. Meg fogja gyorsítani a dolgokat a barátnődnél. (És nem feltétlenül kell "odabent" használni, elég, ha kívülről használjátok.)

Legyél kreatív, ő pedig beszéljen róla, hogy mi a jó neki. A szex az nem csak a behatolás.

2019. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
De legalább 10 perc amíg elmegy ha kézzel csinálom, leszakad a kezem addig. Múltkor is próbáltam gyorsabban csinálni akkor meg megsértődött h fáj neki.
2019. febr. 1. 11:19
 6/46 anonim ***** válasza:
98%

Nekem még soha életemben nem volt orgazmusom (se maszti, se előjáték, se szex közben, egyszer se), meg se fordult a fejemben, hogy emiatt bárkit otthagyjak.

Viszont ha a pasim minden szeretkezés után "idegbeteg" lenne, és otthagyna, inkább bagózni menne, akkor rövid úton kivágnám, mint macskát szrni. Nem tartom normális dolognak.

2019. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
92%

Te inkabb maradj kapcsolatban a jobbkezeddel.

Ha a csajnak tobb esze van mint egy zsomle, elhagy.

De gondolom fiatalabb nalad, te vagy olyan 20, o meg csak 16...

Valami proli igenytelen videki no jo lesz neked, akinek te vagy az alompasi es semmi ambicioja nincs vagy onbecsulese.

2019. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
90%
Agyban keresendő a hiba! Van kivel és mivel? Akkor mi a baj? Legyél gyengéd, simogasd, puszilgasd, ölelkezés, csókolózás aztán mikor már nagyon egymásra álltatok jöhet a cerka.
2019. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te mekkora paraszt vagy. Azért fog elhagyni/megcsalni, mert nem törődsz az igényeivel. Sokáig tart? És akkor mi van? Te is az a fajta vagy, aki csak belemaszturbál a nőbe. Önző k.cs.g
2019. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
De nekem nem jön be ez a simogatósdi, neki is mondtam, h engem ne simogasson, mindenhol csikiz. De már megbeszélni sem tudjuk, mert én folyton fel vagyok húzódva ezen, ő meg be van zárkózva. Múltkor is veszekedtünk, mondtam neki, hogy mondjon már valamit ami jó neki velem a szexben, ha azt mondja, hogy nem fog elhagyni, erre elkezdett bőgni, hogy ne terrorizáljam már. Abszolút nem lehet vele beszélni.
2019. febr. 1. 11:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!