Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem újabban sokat chatel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem újabban sokat chatel egy fiatal lánnyal a munkahelyéről (tovább lent)?

Figyelt kérdés

Egész nap írogat neki, flörtölgetnek is, a gyerekeinkről is szokott neki írni, képet küldeni stb.

Újabban pedig hívogatja is ilyen-olyan összejövetelekre, igaz, nem randi, hanem baráti iszogatós összejövetelek, de...



2019. febr. 5. 08:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
9%

1.: Az OKOS férj/feleség nem kell, hogy mindent észre vegyen!

2.: UNDORÍTÓ, hogy a telefonjában kotorászol!

3.: Nem bízol benne, félsz, hogy megcsal. Gondolom érzed, hogy kevés vagy neki!

2019. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11%

Nekem van egy férfi kollégám,akivel barátok vagyunk, szoktunk beszélgetni Facebookon munkán kívül is, eljarunk kollégákkal együtt ide-oda, barátok vagyunk. Néha megdicsér, hogy jól nézek ki, szoktunk akár szívecskés matricákat küldeni egymásnak, de csak és kizárólag barátok vagyunk.

Megértem, hogy féltékeny vagy de szerintem semmi okod sincs rá, ha bízol a férjedben.

2019. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
12%

Ha a férjed csajozni próbál nagyon rosszul csinálja.

Fiatal lányok a legkevésbé akarnak egy gyerekes pasit, főleg ha az még előtérbe is helyezi a gyerekeket. Főleg, ha mellette még ott van értelem szerűen egy feleség is.

Aztán, azt, hogy mindezt úgy teszi, hogy te erről tudsz ( a telefonja feltörése nélkül is) az is nagy bénaság a részéről, ha viszonyt akarna a lánnyal.

Mellesleg az irodai csajozás is olyan műfaj, hogy babér általában a ranglétra magasabb fokán állóknak, vagy acsajozógépeknek terem. Az átlagos családapák meg a pálya széléről nézik.

2019. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
96%

"Nem bízol benne, félsz, hogy megcsal. "


Te talán bíznál abban, aki egész nap chetel? Még alvás előtti utolsó pillanatokban is?

2019. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
16%
Ha a szeretője lenne a csaj,biztos nem a gyereketekről írogatna neki.
2019. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

Simán írogathat a gyerekekről. Mivel a gyerekek "cukik" - szerintem nem, de a nők nagy része szerint igen - ez a cukiskodás út a kiszemelt szívéhez (vagy az ágyába).

Ha pedig a férj lelép, a fiatal lánynak ugyan nem sok gondja lesz a gyerekekkel, akik úgyis az anyjuknál maradnak.

A flörtölgetés meg az egész napos cseverészés pedig arra enged következtetni, hogy előbb vagy utóbb ott fogja hagyni a feleségét, vagy legalábbis összefekszik a csajjal. Már ha eddig nem következett be.

2019. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
Te meg tűröd? :D
2019. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom de én ha barátkozgatni akarnék nem egy ellenkező nemű fiatal, szexi embert választanék éjjel nappal chatelve s talizgatva. Ez a hódítás eleje.
2019. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem barátság. Ha barátként ennyit lógnék egy nőn (egész napos chat, fotók, hívások stb.)az azért lenne, mert vonzódom hozzá. Több csaj haverom/barátom van de velük hetente, 2 hetente 1-2 alkalommal írkálunk max pár mondatot.
2019. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
61%

#11-nek teljesen igaza van.

Az a 3 pont nagyon ül.

Igen, nem szép dolog hogy ezt csinálja a pasi.

Viszont ott a baj, hogy krumpli az ilyen dolgokhoz. Ha már csinálja, akkor csinálja úgy, hogy ne legyen belőle bukóó.


A másik oldal is igaz, hogy taplóság, de az ilyen esetekben mindig a pasi a szemét ugyebár ?

e az érem mgint másik oldala, hogy miért jutott idáig, hogy ezt tegye ? Valszeg nem boldog otthon.


De továbbmegyek. A legnagyobb baj az, hogy a nők 80-90 % a szt hiszi az elején, hogy na majd mellettem megnyugszik, megváltozik stb stb. És amikor elkezd a pasi sikeres lenni munkahely, egzisztencia, akkor egyből 100 nő kezdi el körüldöngicsélni, ez persze a pasinak jólesik és egyet kettőt fel is próbál.

Az hogy lebukik vele vagy sem, az már azon múlik, mennyire krumplin csinálja.


Az én véleményem, hogy olyan pasihoz nem szabad feleségül menni, aki ezen az egzisztenciális sikereken (kultúrált királykodáson) nincs túl.

Mert ez az állapot minden ambiciózus pasinál bekövetkezik.


Sajnos durva amiket irtam de nagyon igaz, és persze általánosság.

2019. febr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!