Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már ilyen veletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Titokban találkoztatok valakivel, és csak azért nem mondtad el a párodnak, mert féltél hogy félre fogja érteni? Ő most ugyan erre rá jött hogy mással találkozok, és hát érthető hogy most mire gondol, így most sikerült félre érthető szitut csinálnom mert ugye titkolóztam.

De tényleg csak találkozás volt. Semmi több. (kérem vegyétek komolyan, tényleg nem volt több)


Ilyen esetben ti mit csináltok?

Ha ti csinálnátok ilyet, vagy a párotok? Vagyis jobban inkább az érdekel hogy ilyenkor mit csinálnátok ha ilyen történik veletek?

Szakítás, vagy ezt meglehetne még valahogy beszélni?



2019. febr. 5. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Tok mimdegy h mi tortent, vagy mi nem, vagy csak mi nem...mert nem tortent meg.... te mit ereznel ha a parod titkolozna, titokban talalkozna valakivel?

Tudod...minden vicc fele igazsag, es mindig amiatt kell aggodni, akirol nem mesel a parunk.

Ha ezt a kettot megjegyzed, mar mesz valamire az eletben.

Amugy remelem dob teged, tuti te vagy a csaj...a liba

2019. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Kivel találkoztál, és miért titkolóztál, őszintén? Tekintsünk el ettől, hogy az ő érdekében hazudtál a felfogásod szerint... :)
2019. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést ne úgy fogjátok fel, hogy én tettem ilyet.

Fogjátok fel úgy, hogy pl. veletek történik ilyen jelen pillanatban, és mit csinálnátok?


Ja, és ez a dolog egyszeri eset volt, elfelejtettem ezt hozzá írni. És azért történt meg, mert pl. az illetőnek nincs nagyon baráti társasága. Csak Mi voltunk/vagyunk.

2019. febr. 5. 11:11
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Hogy mit csinálnék? Csalódnék, és megrendülne a bizalmam a páromban. A megrendült bizalom pedig veszekedéshez, idővel szakításhoz vezethet.
2019. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, teljesen így érzem magam én is :(

Az a baj túl jól ismerem, és tudom hogy nem csinálna semmi olyat, és még esküdött is x ember életére is hogy nem történt ilyen. Az én kérésemre.

Csak hát a fájdalom bennem maradt, meg a sok kérdések.

2019. febr. 5. 11:20
 6/14 anonim ***** válasza:

"azért történt meg, mert pl. az illetőnek nincs nagyon baráti társasága. Csak Mi voltunk/vagyunk."


Elég érdekes az indok.Megrendülne a bizalmam,nem hinnék el semmit.Ha meg még ezt próbálnád meg beadagolni magyarázatként,okként,végképp.Szakításon gondolkodnék,mert hülyére veszel.

2019. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tényleg így van, non stop együtt vagyunk. 0-24-be.

Egyszeri eset volt ez, ami furcsa is volt hogy most miért nincs jelen, aztán lám éreztem baj van.

tényleg egyszeri eset, eddig nonstop együtt voltunk.

2019. febr. 5. 11:23
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem ismerheted túl jól, ha megtett ilyet, hogy hazudott neked. Hisz azt hitted, mindent meg tudtok beszélni, nem?


Én is voltam anno így. Ilyen kis apró hazugságokkal kezdődött. Nem lett jó vége.

Ellenkező nemű akivel találkozott, igaz?

Ha ez az indok, hogy annak az illetőnek nincsenek barátai és azért találkozik vele, ezt el is mondhatta volna vagy akár találkozhattatok volna vele ketten is. A hazugságnak MINDIG van oka. Főleg, ha az a kifogás, hogy a te érdekedben titkolózott... ugyan már, ez annyira jó duma, mint szakításkor a "túl jó vagy hozzám"...

2019. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésnél még úgy fogalmaztál, ami arra utalt, hogy te találkoztál mással titokban.


"Ő most ugyan erre rá jött hogy mással találkozok, és hát érthető hogy most mire gondol, így most sikerült félre érthető szitut csinálnom mert ugye titkolóztam."

2019. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen tudom, nem így akartam fogalmazni.

Ti véleményetekre vagyok csak kíváncsi hogy mit csinálnátok.

2019. febr. 5. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!