Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már ilyen veletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Titokban találkoztatok valakivel, és csak azért nem mondtad el a párodnak, mert féltél hogy félre fogja érteni? Ő most ugyan erre rá jött hogy mással találkozok, és hát érthető hogy most mire gondol, így most sikerült félre érthető szitut csinálnom mert ugye titkolóztam.

De tényleg csak találkozás volt. Semmi több. (kérem vegyétek komolyan, tényleg nem volt több)


Ilyen esetben ti mit csináltok?

Ha ti csinálnátok ilyet, vagy a párotok? Vagyis jobban inkább az érdekel hogy ilyenkor mit csinálnátok ha ilyen történik veletek?

Szakítás, vagy ezt meglehetne még valahogy beszélni?



2019. febr. 5. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Baráti találkozót nem kell titkolni. Mindkettőnknek vannak barátai, mindenki oda megy, ahova akar. Nem féltékenykedünk és nem nyomozunk, mert van bizalom. Onnantól gyanús az egész, ha titkolni kell.
2019. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na jól van. Nem kell mindent túlbonyolítani.

Titok az mi?

Elmentem 2 kolléganőmmel ebédelni szünetben s nem hívtam fel engedélyért s nem tartottam fontosnak este otthon elmondani?

Nem szokásom.

Vagy tudom, hogy ki akarna valaki kezdeni velem s adok neki bájcsevejre időt s lehetőséget másik háta mögött szervezkedve?

Így elég ciki ezt nem kell magyarázni mert az. Tudod hogy neki bántó, tudod hogy ha minden oké lenne erre nem lett volna kényszered.

Nekem eddig ha kapcsolatom volt mindig bejött egyfajta "vakság". Sosem néztem senkire az utcán,munkába,rendezvényen stb. Mert ő járt a fejemben. Azt se tudtam megmondani milyen színű ruhában suhant el mellettem valaki fél percel utánna.

Neked hiányzik valami. Nőnek érezd magad, legyen kivel beszélgetni fél órát szabadon bármiről, udvaroljanak, vagy csak egy házon kívüli program, egy kis kaland, szenvedély nemtudom nem ismerlek. Jöjj rá miért... utánna aszerint cselekedj

2019. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Rockarc ***** válasza:
53%

Szerintem alapveto, hogy nem eleg artatlannak lenni, annak is kell latszani. Nalad ez az elv serult. A kapcsolatotokban levo jo adag bizalmat maglyara vetetted, egy barati csevej miatt? Vegulis mit gondoltal elotte, amikor benyogtel valami hazugsagot? Mert azon buktal le, hogy rosszul hazudtal. Dupla hiba.


Nem vagyok a srac a elethelyzeteben, biztos merlegel egy csomo mindent. Ebben benne lesz az, hogy eddig mit tettel a kapcsolatban. Kvazi ezzel a huzassal kertel magad ellen egy bizalmi szavazast. Most az fog donteni, hogy a multban milyennek ismert meg. Es innentol kezdve folyamatosan gyanakodni fog. En azt gondolom tonkretetted a kapcsolatod, sose lesz mar a "regi".


A srac onbizalman mulik az egesz dolog. Ha bizonytalan onmagaban, hamar arra a dontesre jut, hogy csak ido kerdese, hogy felrelepj. Ha magabiztos akkor lehet eselyed. Az se jelent tul sok jot, hogy 0-24-ben egyutt vagytok, es az elso alkalommal, hogy leveszi rolad a szemet, mar terdig gazolsz a mocsarban. Hogy lehet igy benned megbizni?


Meg kell mondjam, hogy ha kibirja a kapcsolat ezt a megingast, akkor kemeny melo lesz reszedrol azt a sok bizalmat visszapakolni, amit most kidobtal az ablakon. Mindezt ugy, hogy folyamatosan magas szinten kell teljesitened, de tulzasba nem eshetsz, mert az vezeklesnek minosul. Magadnak csinaltad a bajt.


42F

2019. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De ezt nem értem ha egy kapcsolatba minden rendben van akkor minekkell titolozni. Eleve haaz énpárom elmegy akk utánabeszámol hogy volt a haverjaival vagyir egysms-t. Ez alapvető tudunk egymásról ki hol van és akk nincs az hogy hol vagy? Miért nem szóltál?Ezek mind fontosak egy kapcsolatban sztem. Ülj le vele és beszéld meg hogy ez miért fordulhatott elő. Oké egyszer belefér hogy ha siet az ember nincs ideje szólni stb. De többszöri alkalmaz már gyanús.
2019. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!