Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, eddig egyik kapcsolatom sem tartott 3 hónapnál tovább ennek nem tudom mi lehet az oka 😕 szeretem őt de meg változott a kapcsolatunk az utóbbi időben mikor meg ismertem szépen beszélt velem nem veszekedtünk egész nap beszélgettünk de mostanában ha fel hív már nincs miről Beszéljünk csak rajtuk a telefont, nem beszélünk annyit mint ezelőtt sokkal többet veszekedunk mint ezelőtt mert ha bármi olyant mondok ő azt hiszi veszekedni akarok és olyankor nagyon össze veszünk azt terveztük hogy február 22 én össze költözünk de már nem is vagyok annyira biztos benne mert félek hogy ugyan így lessz minden hogy veszekedunk 😕 nem értem mi lett a kapcsolatunkal már nem is becéz mint régen 😕 nagyon el halvanyult a kapcsolatunk hogyan tudnak változtatni rajta

2019. febr. 5. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lakva ismerszik meg az ember, azaz az összeköltözés kihozhat olyan dolgokat, ami miatt esetleg kiábrándulsz a másikból. De ha már eleve bajok vannak, azon az összeköltözés nem fog segíteni, max tényleg kijön, hogy nincs jövője a kapcsolatnak.
2019. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha boldog akarsz lenni, keresel olyat, aki három hónap után nem úgy kezel, mint egy tárgyat.
2019. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!