Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm megírta, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megírta, hogy a munkahelyén nagy öröm érte. Ennyi. Kérdeztem, miért titkolózik, erre a válasz, hogy nem titkolózik, de semmi több. A köv. Levelemben már sértődött és ingerülten kérdésemre is semmi. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ezen persze szépen összevesztem vele. Én is voltam a közelmúltban hasonló szituban, én azonnal tájékoztattam őt, hadd örüljön. Ő viszont így bánt velem. Hivatkozik persze mindenre - csak éppen semmi olyanra, ami méltányolható lehetne. Ez az utóbbi 5 nap története. Veszekedés (főleg emailben, néha telefonon. Pontosabban én veszekedtem vele, mert szerinte minden oké - vagyis nem érti, mi a bajom. Persze, amikor már jól összevesztünk, elmondta az örömhírt....de miért csak akkor. Vagy miért nem hallgatott az egészről mindaddig, amig el is mondaná a konkrét dolgot? Végül is a befizetett bálba sem mentem el vele (nálam vannak a jegyek, én fizettem (pár tízezer Ft).

Érdekelnének a véleményekre. Velem van-e baj, vagy a bnőmmel. Most tele vagyok gonddal, folytassam-e vele. Nem vagyunk fiatalok (50+)


2019. febr. 9. 13:11
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Javítás: Érdekelnének a vélemények (eredeti verzió: kíváncsi lennék a véleményekre......ezekből "hoztam össze"
2019. febr. 9. 13:15
 2/20 A kérdező kommentje:
Nyilván, az utolsó kérdésem költői - hisz hogyan is tudnátok arra válaszolni......
2019. febr. 9. 13:17
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Mint az óvodások. Igen gáz, amikor egy 50+-os pasi sértődött és ingerült stílust vesz fel a semmiért.

A bálba sem mentél el? Ne folytasd vele. Hadd találjon egy nem hisztizős pasit.

2019. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Rockarc ***** válasza:
83%

Nem vagytok egy hullamhosszon. Raadasul a kommunikacioban sem vagy otthon szerintem, kicsi proszto volt a kerdesed. Szerintem engedd el, nem veletlen a sok veszekedes.


42F

2019. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom ezt a stílust, amikor úgy kell kihúzni a sztori végét valakiből, mert ő ezt élvezi. De az igazi probléma az, hogy ti már nem szeretitek egymást igazán.
2019. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg ott rontottad el, hogy azt feltételezted róla, hogy nem akarja elmondani neked. Utána meg fel is kaptad a vizet a semmire.

Legközelebb a helyes kommunikációs út:

"képzeld, nagy öröm ért a munkahelyemen"

"tényleg? ez nagyon jól hangzik! mi történt?"


Szóval érted, egy kicsit húzni akart, hogy felkeltse a kíváncsiságodat. Tudod, lehet úgy is beszélgetni a másikkal, hogy ne érezzük azt, hogy valaki olyan egyszerű, mint a faék...

2019. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 -nak: Lényegében hasonlóan indult az emailezés, csak akkor ment át feszültbe, amikor számomra érthetetlenül visszatartotta az információt. Még akkor is, amikor már láthatta, hogy ez engem idegesít. Nekem is volt szerencsém (kicsit) hasonló helyzetben lennem (mint most ő....kicsit kisebb rangúban, de a lényeg ugyanaz - nekem eszembe nem jutott volna visszatartani a jó hírt, hanem küldtem egyből. ...Vagy, ne is írt volna róla semmit, előadhatta volna az egészet akkor, amikor mindent elmond egyben
2019. febr. 9. 14:46
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Legközelebb én nem is faggatnám, hogy mi a jó hír. Telibexarnam, aztán had érezze, hogy ezzel nem tudja a figyelmemet kivívni. Ezek utan ezt érdemelné.

30/N

2019. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az is tényező, hogy ő korábban is szokta használni ezt a " lebegtetés"...vagy "sejtelmeskedés" -t, aztán a legtöbbször mikor a végén kidurrant(otta) a lufi(t) - nem is igazán volt benne érdemleges tartalom, csak a füst volt, láng nem. Valójában ez is bennem volt - vagyis már eleve kis "felhanggal" olvastam az emailjét, hogy ,,,megint ez a lebegtetés, sejtetés" ...valójában már tele volt vele a "hócipőm". Persze, most nem arra gondoltam, hogy a "függöny" mögött most sem lesz semmi, maga az eljárás, hogy miért nem lehet elmondani a jó hírt, (vagy legalább is nagyjából - körülbelül valami konkrétabbat, vagy a dolog lényegét, ha nem is "centire" - mert az, hogy "örömhír fogadta" az nagyon tág keret...miért nekem kelljen kifilózgatnom, hogy mi az....közben esetleg teljes tévutakon járva gondolatban
2019. febr. 9. 14:57
 10/20 A kérdező kommentje:
#6 -nak: Kellett, hogy tudja, hogy nem szeretem én ezt a módot, korábban is többször szóvá tettem neki emailezésünk során (ez a korábban 3-5 hónapot jelent, kb. 5 hónapja tart (még) a kapcsolatunk ....rengeteg emailezgetéssel - mert egyéb okokból nem tudunk együtt lakni - mint ebből az esetből is látszik, kapcsolatunk nem stabil (de vannak benne jó dolgok is)
2019. febr. 9. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!