Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, vagy ő volt bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy ő volt bunkó?

Figyelt kérdés

Két éve élünk együtt a barátommal, egyidősek vagyunk. Ő nagyon szeret "guberálni", lomtalanításkor vagy hasonló a széthagyott cuccokat összevadászni. (És megbeszéltük, hogy csak egy polcnyi cuccot tart meg, és így engem sem zavar)

A lényeg a lényeg, nem tudom, mi ütött ma belém, de egy barátnőmmel átmentünk egyik egyetemi épületből a másikba, és megláttam egy dobozt a kuka mellett az utcán. Belenéztem és látszott, hogy nagyon poros, de ilyen tök nagy gonddal becsomagolt poharak vannak ott. Felkaptuk hát és az egyetemre beérve osztozkodtunk is.

Hoztam haza 5 felespoharat, 2 söröskorsót (egyet nekem, egyet neki), és egy unikumos poharat (az nagyon tetszik) és 3 sörös grösser poharat (ez 4 dl-es)

Itthon nagy lelkesen mutattam neki, hogy van egy nagy meglepetésem. Nem örült túlzottan, grimaszolt meg minden. Elkezdett arról beszélni, hogy mi van, ha csótánytojások vannak benne. Erre mondtam neki, hogy bezzeg, amikor ő hazahozta a régi orosz újságokat valahonnan, akkor sem kérdezgettem ilyeneket.

Aztán viccelődve, nevetgélve mondtam, hogy azt hittem majd örülsz neki, és megdicsérsz, hogy ügyes voltam, hogy én is észrevettem ilyen menő dolgokat.

Erre megkérdezni, hogy mit örüljön pár pohárnak, nem is lehet a bazinagyokat kihasználni se. (Én limonádéra gondoltam, nyáron, de hagyjuk)

Megbántódtam. Ezt mondtam is neki. Erre közölte hogy "Bocs, hogy nem reagálok úgy, ahogy te azt kitaláltad"

Mielőtt ma visszament az esti órájára, adott egy puszit, hogy higgadjak le ha hazaér. Pedig nem voltam ideges, csak csalódott.

Ez nekem egy akkora öröm és kaland volt, hogy szereztem ilyen "kincseket" ő meg csak úgy belerondított.

Úgy érzem, az ilyen húzásai miatt, hogy feleslegesen vagyok őszinte. Semmi támogatást nem kapok. És ez most nagyon-nagyon fáj.

Előre is köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontozok, aki normálisan ír.

21/N



2018. nov. 12. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a barátod kattant.
2018. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Még párszor aláztasd le magad mire rájossz h csak vagy neki disznek..
2018. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
68%
És az ilyeneknek van barátnője...
2018. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Túlreagálod.
2018. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ő is bunkón reagálta le és te is nagyon túlreagáltad. Érthető, hogy csalódott vagy a reakcióban, mert nem az lett, amit vártál, de egy ilyen apróságot tök feleslegesen fújsz fel. Amint látod, a poharak pont nem hozzák lázba és a "kincskeresés" része ennek a "hobbinak" valszeg neki több örömet okoz, mint a tárgyak, amiket ilyenkor beszerez, de ez van, nem kell túl sokat belegondolni.
2018. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem van ott nála más probléma is, ez csak ürügy volt, hogy kötekedjen. Vagy! Féltékeny lett a sikeredre, hiszen eddig ez az ő hobbija volt.
2018. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

"csótánytojások vannak benne". :D Ezt a pasit ugye nem az eszéért szereted?

Amúgy tényleg tök jó dolog szerinted, hogy együtt vagy egy gyűjtögetővel?

Egyébként túlreagálod... ezt a kapcsolatot. :D

(u.i: imádok ide járni és ilyeneket olvasni, lehet röhögni meg minden.)

2018. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést az offért, de hogy a fenébe tudtok lomtalanításkor keresgélni a cuccok között, hiszem mindig ott ülnek a cigányok már a kipakolásánál, szervezetten? :O

Múltkor egy gyönyörű, régi képkeretet szerettem volna elvinni, de kb. pénzt kértek volna érte. :O

2018. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 8-as: Nem tudom, te merre laksz, de itt Szeged Újszeged részén csak a teherautókat kell megelőzni. Találtunk már palatáblát, távirányítós helikoptert (Működött, még elem is volt benne) és sok minden mást. :)

2018. nov. 13. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszi a választ! 14. kerület Budapest, itt szervezetten ráülnek a cuccra.

A kérdésedre: az unikumos pohár tényleg szép, azóta remélem béke van.

2018. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!