Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egész hétvégét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egész hétvégét a barátnőjénel tölti?!

Figyelt kérdés

///Korunk: 23-24///

5 év együttlét után, 1 hónap kulonlakat beszéltünk meg( sok volt a vita)//elméletben nem keressük ez idő alatt egymást//

Az első héten minden nap beszélgettünk 3x találkoztunk ...régebben megemlítette, szeretne a barátnőjénel aludni..ekkor látta a reakciom, hogy nem tetszik.


Visszatérve, péntek este 20h tol nagyjából eltűnt facebooktrol....

Rakerdeztem, hogy.netan nem alszik otthon...erre az a válasz jött, "hát ezt én honnan gondolom"

Itt már gyanús, lett hogy nem tagadta le kapásból hanem vissza kérdezett

Csaladtagjatol megtudtam, hogy egyik barátnőjénel alszik ne aggodjak( elmúlt 5evben 1x se volt ilyen)

Mondom okés, írtam neki ....erre én lettem lebaszva azért nem mondta el mert múltkor is húztam a számat stb

Eddig egész nap Facebookon volt most meg napi 2x volt fent.2-2-percre.

Kezd gyanús lenni a dolog. Mert pénteken elment otthonról .,és már vasárnap reggel van és nincs meg otthon.

Szerintetek valóban baratnonel lehet ?

Szeretném azt hinni reménykedni..

Nem reagál semmi egész hétvégén Facebookon telefont nem veszi fel

Lehet csak kikapcsolódásra vágyik vagy mi?



2019. febr. 10. 08:16
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
0%
Ha lesz i, akkor lesz két csajod.
2019. febr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Humoros kommenteket kerüljük kérlek szépen
2019. febr. 10. 08:21
 3/27 anonim ***** válasza:
37%
De minek aludna a barátnőjénél?
2019. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
És ha ott alszik az miért gyanús? Én is sokat vàltoztam adott esetben a körülmények miatt. Pl ha pasim van nem járok el soha bulizni, ha facér vagyok / voltam akkor meg állandóan. Mi ebben a fura? Az ember változtat vagy változik ha olyan hatások érik amik erre kényszerítik. Szüksége van lehet lelki társra, és barinővel dumcsizik. Ez olyan elképzelhetetlen?
2019. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Milyen alapon tiltanád a barátnőjénél alvást?

Nekem is van olyan barátnőm, aki 230 km-re lakik és nem egszer fordult már elő, hogy elutaztam hozzá hétvégére.

2019. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem tiltom, csak nem tetszett az ötlet....

O is ezt mondja hogy tiltom stb szabalyzom


Szerintem nem igaz....elmond valamit ....akkor látja rajtam tetszik e vagy nem elmondom.....de onnantól akkor is mehet...bárhová nem mondom hogy nem idegeskedem egész este mivan vele.....

De nem fogom le..és mondom márpedig akkor se mehetsz.

2019. febr. 10. 08:31
 7/27 anonim ***** válasza:
41%

A barátnőd félrelép, ilyen egyszerű.

Ezzel a kiforgatós dumával elég amatőr módon buktatja le magát.

Másodszor, ha itt a nők ennyire magyarázkodnak, mint az előttem lévők, akkor szinte biztos, hogy megcsalás.

2019. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Én is ettől remegek =(
2019. febr. 10. 09:22
 9/27 anonim ***** válasza:
43%
Occam borotvája. A csajod félrekúr. Szerintem a klasszikus eset van terítéken. A nő olyan, mint a majom. Addig nem engedi el az egyik àgat, amíg nem fogja a másikat.
2019. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"1 hónap kulonlakat beszéltünk meg( sok volt a vita)/" - akármi is van most, itt rontottátok el. A "szünet", "különlakás" és társai BAROMSÁG, gyakorlatilag semmire se jó. Ha probléma van, akkor le kell ülni és meg kell beszélni, megoldást kell találni, mert amúgy a probléma 1 hónap múlva is meglesz.


Másrészt megegyeztetek, hogy addig nem keresitek egymást, ergó nem értem, hogy miért pörögsz azon, hogy 1 hónapig hol és mit csinál? Ha nem bízol benne, akkor mi értelme van a kapcsolatotoknak?


Vagy leülsz a 5eggedre és kivárod a hónap végét, vagy találkozóra hívod és megbeszélitek nyugodt hangnemben a problémáitokat.

2019. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!