Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megfázott, állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megfázott, állandóan nyávog, baromi idegesítő, hogy éljem túl ezeket az időszakokat?

Figyelt kérdés

A barátom pár napja megfázott, én is már hetek óta szenvedek, mert mire kigyógyulnék, megint rám jön valami betegség.

A párom tényleg csak megfázott, náthás, ennyi, nincs láza, de mégis egész nap azt hallgatom hogy ő mennyire rosszul van. Emiatt nem találkoztunk, pedig csak egy kávéról volt szó.

Megértem, hogy ő nincs jól, de én sem, hőemelkedésem van, stb. mégis képes vagyok felnőtt módjára kezelni a problémámat, nem nyávogok úgy mint egy ovis.

25 évesek vagyunk mindketten , viszonylag friss kapcsolat, nyáron jöttünk össze.

Bocsánat az indulatos hangnem miatt, de már tényleg kezd kicsit fárasztó lenni, főleg, hogy minden most zúdul rám tanulmányok terén is.


2019. febr. 10. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Hívjál neki papot! :D
2019. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Szóval mivel a párod csak meg van fázva, ezért rá köpködnéd azt, amitől te már hetek óta szenvedsz, ha már most szar neki, legyen lehetőleg egyel szarabb, mint neked. Tényleg igazi felnőtt módjára gondolkodsz. Gondolom az a fajta vagy, aki bemegy dögrováson dolgozni, had menjenek a kollégák zsinórban táppénzre, jár a taps. Bocsánat az indulatos hangnem miatt.

32/f

2019. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Ja, te ezt még nem tudtad, hogy egyes pasik a Hattyú halálát élik át, mikor csak megfáznak?

Ez van, viseld el. Beszélj vele, ápold. Hátha megnyugszik.

2019. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

A férfiak rosszabbul viselik a betegségeket, ez nem újkeletű dolog.

Megszoksz vagy megszöksz...

2019. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

A mai lányok és az empátia... Remélhetőleg hamar leesik neki, hogy érdemes mást keresnie.

Ugyan én nem hisztizek, de a kisebb megfázástól rosszul érzem magam és nem megyek sehova. Ha ezt nem tolerálná a barátnőm, nem tudnék vele mit kezdeni, keresnék olyat, aki tolerálja. (Szerencsére eddig ilyen téren normális lányokhoz volt szerencsém.)

2019. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

5-össel teljesen egyetértek.

Náthásan akkor tesz jót magával az ember, ha csak a nélkülözhetetlen teendőit csinálja (pl. munkahely), aztán utána otthon teázgat és pihenget. Pont az ilyen délutáni, esti programok azok, amik után általában bemondja a szervezet az unalmast, úgyhogy még rosszabbul lesz.


A kérdező példája világosan mutatja, hogy ő cselekszik rosszul: Úgy csinál, mintha teljesen jól lenne, nem él kímélő életet, és mit ér el vele? Azt, hogy hetek óta nincs jól, hőemelkedése van. Ezt a példát véletlenül se kövesse a barátja!

Arról nem is beszélve, hogy ha ölelkeznek, csókolóznak, akkor oda-vissza fertőzik egymást és több hónapig is így lehetnek mindketten!

2019. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen egyetértek a barátoddal, remélem hamar észbekap hogy milyen érzéketlen nőt szerzett...

Ha elment volna a hülye kávédra meg azért sírna a szád, hogy mindenhova szétfolyatta a taknyát


Bocs az indulatos hangnem miatt, de nagyon gáz vagy és fárasztó hogy egyesek mennyire nem képesek túllátni saját magukon...

2019. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem találkoztam még olyan férfival, aki ne így viselné a betegséget. Ezzel együtt kell tudni élni. Én azzal szoktam nyugtatni magam, hogy nekem is van ezer meg egy olyan kis szokásom meg defektem meg baromságom amivel meg én kergetem őt az őrületbe.

Egyébként meg igaza van, semmi értelme ha oda-vissza fertőzitek egymást meg járkáltok betegen a hidegben. Kicsit több empátiát ha normális párkapcsolatot akarsz.

2019. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom influenzás lett. Fincsi 8 napos küzdelem,abból 3 nap nagyon rossz. Ja és együtt élünk :D Valóban rossz,amikor cincognak,de amikor ilyen elesett,muszáj ápolni :) Egészségügyben dolgoztam régebben,de komolyan mondom,1-1 két hetes (ott lakós állandó ügyelet) turnus alatt nem fáradtam el mint ezen a héten :D Ha szereted,figyelsz rá,ápolod (a lelkét is),férfiak nehezen viselik a betegséget. Mi nők félig leszakadt lábbal is kötéltáncolunk,a férfiak (tisztelet a kivételnek) beszakadt körömmel ágynak esnek és jön a hattyú halála c.előadás :)
2019. febr. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ún férfinátha, valós jelenség. Nem csak rájátszik, biológiai oka van, hogy a nők jobban bírják a durvább betegségeket, férfiaknál tényleg az a megoldás, hogy a legapróbb kis megfázást is 1-2 nap alatt pihenjék ki otthon, mintha minimum tuberkolózisa lenne.

Elhiszem, hogy fárasztó, de tényleg nem jó az se, amit te csinálsz. Inkább pihenj egy hetet otthon te is, ne menj sehova, gyógyulj meg teljesen, és akkor talán te sem leszel folyamatosan beteg, meg a párod sem fertőzöd össze.

2019. febr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!