Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megfázott, állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megfázott, állandóan nyávog, baromi idegesítő, hogy éljem túl ezeket az időszakokat?

Figyelt kérdés

A barátom pár napja megfázott, én is már hetek óta szenvedek, mert mire kigyógyulnék, megint rám jön valami betegség.

A párom tényleg csak megfázott, náthás, ennyi, nincs láza, de mégis egész nap azt hallgatom hogy ő mennyire rosszul van. Emiatt nem találkoztunk, pedig csak egy kávéról volt szó.

Megértem, hogy ő nincs jól, de én sem, hőemelkedésem van, stb. mégis képes vagyok felnőtt módjára kezelni a problémámat, nem nyávogok úgy mint egy ovis.

25 évesek vagyunk mindketten , viszonylag friss kapcsolat, nyáron jöttünk össze.

Bocsánat az indulatos hangnem miatt, de már tényleg kezd kicsit fárasztó lenni, főleg, hogy minden most zúdul rám tanulmányok terén is.


2019. febr. 10. 22:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kávé az aztán qrvafontos LOL.
2019. febr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!