Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik a csók? Miért nem akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a csók? Miért nem akar?

Figyelt kérdés
Kicsivel több, mint két hónapja vagyok együtt a párommal és egyáltalán nem csókolózunk. Az első pár napban még csak csak elcsattant egy pár másodperces csók, de már most egyáltalán nincs. Sokszor momdtam már neki, hogy nekem hiányzik és szeretnék vele csókolózni, de ő azt mondja egyik kapcsolatában sem csókolózott, mert neki nem hiányzik, csak szájra puszit ad. Nem tudom mit tegyek, már annyiszor kértem, hogy akkor legalább szeretkezéskor legyen, de akkor se nagyon van,amikor mondom talán egy-két alkalommal igen, utána nincs. Azt mondja nem rossz neki a csók, csak neki nem hiányzik, de ha nekem igen, miért nem tesz ennyit értem? Nem éjjel nappal azt akarok, de vagy napi 2 jól esne..
2019. febr. 11. 05:45
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Én speciel undorodom a csóktól. Nekem a nyál maga visszataszító. Ez a legkevésbé sem racionális de ettől még így van. Ezért az én kapcsolataimban is minimálisan van jelen.

Nem mondom hogy a lány is ilyen csak ez is egy lehetőség ami miatt nem akar.

2019. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy megszoksz vagy megszöksz szituáció. Nem fog veled csókolózni, neked pedig hiányozni fog.
2019. febr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nőként írom, hogyha valaki nem szeret csókolózni, akkor szeretkezni se szeret , csak dugni.

Ugyanis a csók egyfajta ráhangolódása másikra, hogy érezze, mennyire szeretnél vele lenni, ő meg veled.....

Szóval, keress olyan embert, aki csókolódzik, mert tapasztalatom szerint ez a csóknélküliség a hideg, ösztönszex jele.

2019. febr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha az alapok nem mennek, akkor ezt a kapcsolatot se kell erőltetni. Pár találkozás alatt rá lehet jönni, hogy nem egyeztek.
2019. febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Ismertem olyat, aki évekig (5-6) volt olyan kapcsolatban, ahol nem volt csók.


Képtelen vagyok ezt felfogni.

2019. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fura a párod. Ha később is így lesz, te hiányolni fogod, mert neked szükséged van rá, de neki nem. Vagy elfogadod, vagy továbblépsz!
2019. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Durvának tűnik, amit írok, nem akarlak megbántani vele, de nekem erről az jutott eszembe, hogy úgy hallottam, a prostituáltak sem csókolóznak az ügyfelükkel, csak persze a behatolást engedik. Szóval ennek alapján úgy tűnik, mintha ő téged nem szerelmes társnak, hanem élvezetét kiszolgáló eszköznek tekintene.
2019. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!