Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem csókol a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol a párom egyáltalán? Nemrég jöttünk össze és látom hogy kíván, ölel és a többi is megy neki de rendes csókot olysn nyelveset nem akar adni, neki a csók a számrapuszi! Rz mennyire normális?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Nyálasnak tartja, valószínűleg az ölelést és a szájrapuszit is csak a te kedvedért erőlteti. Megszerzett téged, mostmár nincs meló a dologban, szépen vissza is vett. Kifogott halat nem etetünk - tartja a mondás.
2018. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát nézd sok opció lehet. Pl: te vagy neki az első és még sosem csókolózni,nem tudja hogyan kell. Esetleg valaki mondta neki ( előző partner ha volt) hogy nem csókol jól/vagy magától gondolja ezt.


Feszeng valami miatt,nem tudja magát elengedni


Vagy szimplán ilyen típus, vannak olyanok akik nem kedvelik a nyálas nyelves csókokat csak a finom gyengédet. Lehet ilyen típus :)

2018. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy nem te szeretnél nyelves csókot
2018. máj. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Én is ilyen típus vagyok,én is jobb szeretem az ajak csókot a nyelvesnél.Sokkal izgatóbb tud lenni.
2018. máj. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg vele kéne megbeszélned...egy valamire való kapcsolatban alap az, hogy meg tudtok beszélni mindent egymàssal. Amúgy pl lehet, hogy büdös a szàd.


Nem ismerek olyan pasit aki ne csókolózna nyelvvel szívesen. Még akkor is, ha első baràtnő. Itt valami màs van a hàttérben.

2018. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán büdös a szája, rosszak a fogai... stb. Gondolom ha ez nálad állna fent akkor ez már eszedbe jutott volna :D
2018. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rossz szájszag?
2018. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmi nincs ebben, én sem szeretem a nyelves csókot, de a páromért oda-vissza vagyok :)
2018. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van aki nem szeret és nem tud csókolózni. Az ilyen kerüli.
2018. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A büdös száj dolog nem állja meg a helyét nálam, mert rendszeresen mosok fogat és amúgy ápolt is vagyok! Az ő fogait is szép fehérnek találom! Tapasztalatlannak nem mondanám mert már rég elműlt 16. Az sem jó hogy azért nem csókol mert már megkapott, mert nem feküdtem le még vele az csak most jönne, de hát ha még a csók sem fekszik neki mire számíthatok! Én imádom a nyelves csókot, az felizgat, előjáták, nem tudom enélkül hogy fogok boldogulni nekem ez hiányzik!

2018. máj. 18. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!