Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt mar olyan aki ugy erezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan aki ugy erezte nem akarja folytatni tovabb a jelenlegi élettársával, hazastarsaval, mégis vele maradt? Mi lett a vége ha ennek ellenére is egyutt maradtatok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A vége ugyanaz lett, vége lett. Csak ráment még plusz X év az életemből :(
2019. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Karena26 ***** válasza:
42%
Az csak attól függ, mennyi energiát hajlandóak beletenni a felek a kapcsolatba.
2019. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

#2

Nagyon naiv elképzelés, de oké. :D

2019. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Most az tegye fel a kezét aki még ilyent nem érzett!! Senki?
2019. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Ott a pont 4-es.
2019. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Én sokszor érzem azt, hogy belefáradtam ebbe a házasságba, és ha csak kettőnket érintene a válás, már léptem volna. De a férjem nagyon szereti a gyerekeinket, és viszont. Nem tehetem tönkre az egészet.
2019. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nincsenek gyerekek az anyagiak sem tartanak ossze, de szerelmesek se vagyunk már.

A tarsamnak ha emlitem mindig terel, hallani sem akar arrol hogy elvalljunk, sõt most szeretne gyereket(többet is akár)

2019. febr. 13. 06:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy nem vállalnék gyereket, ha már a kapcsolat nem működik. Mindegy egyes gyermek érkezése bármilyen nagy boldogság, de egy próbatétel is egyúttal a házasságot, férfi-nő kapcsolatot tekintve. Ráadásul a gyerek sínyli meg leginkább a feszült kapcsolatot.
2019. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt hisszük, gyerekvállalás majd megoldja a házastársi problémákat. Hát nem! Csak tönkretesszük a pici életét. Oké, hogy az első egy két évben egy kicsit elterelődik a téma a baba felé , mert jaj de pici, jaj de aranyos nyünyünyü, de az alapvető problémák maradnak csak a szőnyeg alatt. Előbb utóbb előjön.
2019. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jelen, nem kívánom senkinek, megoldhatatlan problémák tömkelege és mégsem lehet a status quo-ról elmozdulni semmilyen irányba. Kb. tökön lőheted magad, de még annak sincs értelme.

Utólag már okos az ember, de amikor ilyen érzések felmerülnek, azonnal lépni kell, vagy erre, vagy arra. De kivárni nem szabad, csak rosszabb lesz. Hiába gyerek, anyagi összefonódás, bármi, merni kellene kimondani a problémákat mielőbb.

2019. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!