Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt mar olyan aki ugy erezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan aki ugy erezte nem akarja folytatni tovabb a jelenlegi élettársával, hazastarsaval, mégis vele maradt? Mi lett a vége ha ennek ellenére is egyutt maradtatok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha jól értem,akkor azért akar gyereket,hogy vele maradj.Ha nem szereted már akkor miért nem mondod meg,hogy elmúlt.Zsarolással,manipulációval akar maga melett tartani,de miért??
2019. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#10: hmm. És egyedül plusz szétesett családdal jobb? Komolyan kérdezem. Kezdek én is belefáradni az életembe. De egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ennek az oka a házasságom. Jobbanmondva, csak a házasságom. Azt pedig egyenesen valószínűtlennek tartom, hogy szétmenve jobb lenne bármelyikünknek...
2019. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az inkább a baj, hogy nem tudtok erről beszélgetni. Nálunk sem akart szakítani, de akkor amiben kell, megpróbál változtatni. Mert megbeszéltük.... ezt kéne nektek is. (Mondjuk annyi különbség azért van, hogy én még szoktam érezni, h szerelmes vagyok belé.)
2019. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12: Gondolom a szétesett család esetében a gyerekekre gondolsz. Számtalan helyen le van írva, hogy a gyerekeknek még mindig jobb csonka családban, mint olyanban ahol több a baj, mint a jó...

De ha a saját szempontod nézed. Egy rossz kapcsolatban vegetálsz, ilyen olyan szinten, mértékben. Nem tartasz sehova, az élet elmegy melletted. Nyilván lehet szeretőt tartani, ha van rá pénz és lehetőség, vagy éppen bármi más módon kompenzálni, de attól még minden este ugyanabba a miliőbe mész haza, ami egyre jobban felőröl. Előbb utóbb a szellemi és fizikai egészségedre is kihat.


#10

2019. febr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!