Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok teljesen megbízni az "uj" páromban? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy 3 évig voltam benne egy olyan se veled se nélküled kapcsolatban,ahol magam is tudtam,hogy értelmetlen,de a szerelem, mindig visszauzott a páromhoz. EZ idö alatt kb tizszer szakitottunk,általában napokra, egyszer pedig kibékült a volt feleségével,akitöl van egy kislánya. Ekor már tudtam,hogy ennek véget kell vetnem.Mikor megtettem,nem is kerestem,semmi. Persze ezek után ö könyörgött,megigérte a csillagokat is,megváltozik stb. De izidö alatt összejöttem a mostani párommal,akinek szintén van egy gyermeke, rendes ember,kimutatja hogy szret,szavakkal és tettekkel is,mégsem tudok benne megbizni,és egy ideje(pár napja) nagyon rossz érzésem van vele kapcsolatban. Igaz,mostanában már nem olyan,mint volt pár hete még,hogy minden nap amikor dolgozik felhiv és sms-t küldd,vagy neten beszélünk. Pár napja ugyan beszélünk,de keveset,és akkor is összeveszünk,mert nem tudok uralkodni a féelmeimen,és mindig cseszegetem valamivel.Tudom,én hibám, de ennyi idön keresztül még sosem éreztem azt,hogy baj van. A multbéli rossz tapasztalatok miatt van ez,vagy egyszerüen ilyen vagyok? Alapbol féltékenyebb tipus is vagyok az átlagnál,de azért nem örült.Szerintetek van okom a bizalmatlanságra,vagy az egész azért van,mert csak a rosszat látom?
2011. szept. 16. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

1.Szerintem mindegy, hogy mennyire vagy féltékeny,és hogy milyen az új párod.A lényeg, hogy nem tudsz túllépni a bizalmatlanságodon ez pedig kemény kételyeket szül benned.Innentől fogva felesleges rápocsékolnod az időd.Keress olyat,akiben megbízol.

És lehetőleg egyedülálló,gyermektelen férfit(ha neked sincs gyereked).



2.Túl teszed magad a paráidon,és fogatcsikorgatva nem fogod cseszegetni a párod,hanem megpróbálod becsülni őt,és engedni,hogy szeressen téged.Aztán majd kialakul minden.Vagy nem.Akkor meg dobod.

2011. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!