Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha ki akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha ki akar sajatitani?

Figyelt kérdés

25f vagyok, baratnom 22. 1 eve vagyunk egyutt, de sose ment konnyen a kapcsolat. Teljesen ki akar sajatitani, vagyis mar sikerult is neki es ebbol elegem van mar. Sehova nemtudok elmenni, mert erzelmileg elkezd manipulalni vagy sirni es oriasi vita lesz amibol en nem tudok ugy kijonni, hogy igazam volt. 0-24 velem akar lenni de ha meg egyutt vagyunk csak besertodik mindenen, mert nem azt csinalom amit o akar. Elmondtam ezeket a dolgokat neki, hogy en igy nem vagyok boldog es atkell gondolnom ezt az egeszet, most meg egesz este sir... szeretem ot, de ezt nem birom mar, hogy egesz nap fekudnom kell vele ha nem dolgozok mert o allandoan otthon van. Komolyan ugy erzem magam, mintha egy gyerekkel elnek egyutt. Mit tehetnek? Van eselyem vele meg egy normalis kapcsolatra? A barataim elfordultak tolem miota vele vagyok, nem tudok kire szamitani most.

Bocsi nincs ekezetem.


2019. febr. 12. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, meg is fogalmaztad.


Egy gyerekkel élsz együtt.Csak a saját komfortérzetével van elfoglalva, így ebben a formában nem téged szeret hanem amiket okozol neki érzéseket, ha pedig a felvállalod az igényeidet akkor ezt igazolja is azzal, hogy nem veszi figyelembe azokat, jön az érzelmi zsarolás és manipuláció síráson és sértődésen keresztül.Ez a kiemelt önzőség.


Ezt azzal lehet eljátszani aki potenciálisan alkalmas rá.


Ez a helyzet azt tanítja neked, hogy hajlamos vagy feladni a valós igényeidet és perifériára szorulni a saját életedben, tehát ezen a fronton kell fejlődnöd ha meg akarod haladni a helyzetet.

2019. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Már kivágtam volna a fogyós mentális beteg lánykát mint macskát eü sétára,ezt nőként irom.. Menekülj,ebbe belefogsz betegedni és a vége h a hiradoba kerülsz h kinyirtad magad v őt h megszabadulj..

40N

2019. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ilyen emberrel együtt lenni. Minél hamarabb szakíts vele. Nagyon komoly gondok vannak nála fejben. Te sajnos semmit nem tudsz ezzel kezdeni.
2019. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha vele maradsz, téged is lelkileg tönkrevág.
2019. febr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem az érzést és csak azt tudom mondani, amit az Omega a Fekete Pillangóban: "Menekülj, amíg nem késő!"


Az érzelmi manipuláció, a sírás, mind azért van, hogy csak vele foglalkozz. És ha mindig annyiban hagyod, akkor egy idő után nem lesz személyiséged, se barátaid, se önálló életed, csak egy szolga leszel és mindig azt kell csinálni, amit ő akar.


Jól sejtem, hogy konkrétan nem tiltja, hogy pl. barátaiddal elmenj valahova, de folyton hívogat, hogy hol vagy már? Jól sejtem, hogy megkérdezi, hogy hova menjetek, de vagy rinyál utána, hogy oda ő nem akar, vagy elmentek, de csak ücsörög és unatkozik? Mert nekem ilyen tapasztalatom van.

Privátban esetleg részletesen megírom.

2019. febr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd el ezt a csajt. Meg van a tapasztalat a barátaid is elfordultak tőled. Ha vele maradsz soha nem is lesznek barátaid. Én is imádom amikor együtt vagyok a barátommal és fekszünk az ágyba filmezünk vagy valami de sose tennék olyat hogy nem engedem el a barátaihoz vagy akárhova. Ez már túlzás a csaj részéről. Majd lesz egy béna papucs akinek nincs egy barátja se majd ő örülni fog hogy a csaj lóg rajta. De neked nem ő az igazi. Ráér sírni hisztizni zsarolni szerintem még öngyilkossággal is fenyegetőzni fog csak hogy vele maradj de egy ilyen piócával nem szabad. Tönkre fogsz menni idegileg is lelkileg is. Ne hagyd magad zsarolni nem minden a szerelem.
2019. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!