Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mindig ki akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindig ki akar sajátítani. Én nem ellenőrzöm soha, szeretem és ki is mutatom. Még lufit is szoktamneki venni, amit beviszek neki a munkahelyére. Ő miért ilyen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hány éves vagy?
2014. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
24/f
2014. jan. 9. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
aranyos:)
2014. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg aranyos :-) Miért nem bízik benned a barátnőd?

Ha tényleg nagyon ki akar téged sajátítani, állandóan a nyomodban jár, nem enged a barátaiddal szórakozni stb. akkor mindenképpen ülj le vele beszélni, mert ez így nem lesz jó.

2014. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a gondom a kérdéssel hogy a kérdést nem értem.Első válaszoló vagyok.Ezért kérdeztem hány éves vagy.Egy picit ha bővebben kifejtenéd hogy miért ilyen a barátnőd bővebben,lehet hogy tudnék válaszolni.Lehet hogy nem lufira vágyik.Kedves dolog de a nők előbb érnek és inkább egy romantikus séta jobban tetszene neki.Egy igazi ölelgetős csókolózós stb.A lufi szerintem nekem egy picit inkább partis dolog.Szülinap,névnap valentin stb.Egy csokor virág vagy egy mozijegy,színházjegy stb ha megteheted jobban tetszene neki.Kisajátítás:Mond meg neki hogy azzal hogy 24 órán át akar őrizni nem fog tudni megtartani.Élni és élni hagyni törvényt vegye figyelembe.Az igazi szerelem ,szeretet az ha elenged és úgy is hűséges vagy nem azért mert bezár a lakásba.
2014. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!