Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha a parom folyton parancsolgat?

Figyelt kérdés
5 evvel idosebb nalam alberletben lakunk en nyaron kezdtem el dolgozni mert etavasszal erettsegiztem (20eves vagyok). Ha nem akarok setalni lusta vagyok es az eletre alkalmatlan. Ha nem mosogatok el mert ugyis megvar ha most ha 2 ora mulva lesz elmosogatva is akkor alkalmatlan vagyok az egyutt elesre. Augusztusban kezdtem dolgozni o kitalalta hogy nem jo a munka mert nem lehet tudni melyik honapban mennyi fizetes jon mert teljesitmeny alapjan kaptam. Szpval kitalalta menjek oda dolgozni ahol o van csak alkalmi munkaba mert az fix fozetes, nos csak 90 napot dolgozhatok egy evben ami havi 15 napot jelent vagyis 6 honap. Kitalalta hogy ha januarig nem lesz “normalis” munkam akkor koltozzunk szet mert nem fogja alairni az alberleti szerzodest hogy nincs rendes munkam... februarban kezdtem volna az uj helyen csak elkapott az influenza es nem tudtam menni, osszesen egy napot voltam ott es hat emiatt kozoltek hogy koszonik szepen igy nem kellek. Azota elkildtem csomo helyre az oneletrajzomat de nagyon levesen hivnak vissza ahonnan visszahivtak azok meg bar ne tettek volna mert borzalmasak a munkahelyi korulmenyek. Mindig mindent surget es utana jon ra hogy hat folosleges volt de az is az en hibam. Most kitalalta hogy menjunk ki apamhoz kulfoldre mert hatha ad penzt mert mindig szokott mert marciusban csak az o fizetese lesz nekunk. Mondtam Hogy majd beszelek apammal csak nem logikus hogy nincs egy fillerunk se mar de kimegyunk hogy penzt kerjek egy oda vissza kb 900 km az ut. Imadom, de elegem van hogy folyamatosan megmondja mit csinaljak. Ha nem akkor lusta, eletre alkalmatlan, egyuttlakasra alkalmatlan vagyok. Hiaba mondtam mar szazszor hogy nem a bejarono vagyok meg nem csicskasa vagyok ugyan ugy csakbaz van amit o mond. Hogy valtpztathatok ezen? Nagyon kezd sok lenni.
2019. febr. 16. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok ilyen eset van: összeköltözés után derülnek ki a turpisságok, pl hogy ő a ház pasája, te meg a cseléd, aki robotoljon, dolgozzon, vagy az apád perkáljon.


Szerintem te is érzed, hogy ez masszív kihasználás...? Kicsit gondold végig ebből a szemszögből. És nem, nem kell az ő akaratának behódolni. Oldjátok meg apátok nélkül.


Bár jobb, ha különmész. Szeretnél így lehúzni még 10-20-30 évet vele?


Remélem kicsit észhez tudtalak téríteni!


30N

2019. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a pitsába és ne hagyd hogy mások mondják meg neked hol dolgozz. Ha apád támogat, akkor mond meg neki, hogy barom voltál, hogy összeálltál egy se_ggfejjel, és segítsen addig amíg találsz újra munkát.
2019. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lépsz ki mielőbb, pár év és egy bólogató zombi leszel, annyira le fog építeni. Lesz neki egy szexrobot és cseléd, aki, minden parancsra ugrik.
2019. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a p.csába.
2019. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jelenleg az a problemaja, hogy miert csak elkuldom az oneletrajzokat? Miert nem hivogatom fol oket? Meg miert nem megyek el szemelyesen a mekibe mert oda biztos egybol folvesznek ameddig talalok valami normalisat.

Most azt kaptam meg hogy egy nulla vagyok nem ertem el semmit es csak varom hogy engem hivjanak mert azt hiszem en vagyok a kiralylany. Ezt mondja ugy hogy neki is csak egy erettsegije van van egy jogsija amit a szulei toltak ala az autoval egyutt. A regi munkajat meg ugy cserelte le hogy a tesojanak nojenek a novere segitett az uj helyen.

Miert hiszi hogy o tobb? Azert mert 25 eves es 5evvel tobbet ert el mint en? 20 evesen nem sokan mondhatjak el hogy alberletben elnek en azt gondolom. Lehet nem sokat ertem el de alig tobb mint fel eve erettsegiztem es mindig torekedtem arra hogy legyen munkam. Mit kellett volna elernem? En vagyok a sz*r vagy csak o akarja hogy az legyek?

2019. febr. 16. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj sajnáltatni tudod magad meg panaszkodni de az hogy kinyisd a szád és kiállj magadért ahhoz már egy kis ész is kéne. Egy papucs vagy aki eltűri hogy így beszéljenek vele csak mert szereted. Akkor türjed. Ne hagyd el ne csinálj semmit hanem türj és panaszkodj. Ehhez minden gyenge ember ért.
2019. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké, látom kicsit lassú a felfogásod, szóval leírom még egyszer.

Dobd! Ki! A! Pitsába!

Na persze szívathatod is magad, a te dolgod. Esetleg szülj neki 1-2 gyereket és töltsd hátralévő nyomorúságos életed rinyálással és önsajnálattal.

2019. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem sajnaltatom magam. Es nem is turom. Rengeteg vitank van emiatt de eredmenye nincs mondhatok en barmit. Ezert kertem tanacsokat/ velemenyeket.

Koszonom a valaszokat.

2019. febr. 16. 15:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szereted, ha aláznak, igaz? Nem tűröd?! Akkor ez azt jelenti, hogy már ki is dobtad? Mert ha nem, akkor csak a lábtörlője vagy továbbra is, akibe beletörölheti a szåros cipőjét. Ostoba egy kislány vagy, minek költöztél el otthonról? Egyáltalán nem dicsőség albérletben nyomorogni, nehogy azt hidd, erre ne nagyon verd a melled.
2019. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok még mindig itthon és inkább fizetem itt a számlákat és adok bele bármibe mint hogy a háromnegyed fizetésem elmenjen albérletbe. Majd ha úgy állok anyagilag elköltözöm. Nem szégyen haza költözni. Laktam azért külön én is ex pasimmal és szerintem te is jobban járnál ha haza mennél és ezt a pasit meg hagynád a fenébe mert egyáltalán nem tisztel és nem szeret téged. Ha állításod szerint nem tűrsz akkor dobd ki a fenébe és menj haza. Ez a pasi soha nem fog megváltozni.
2019. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!