Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Ez normális? Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

a párom el akart menni síelni múlt hétvégén. én már amikor felvetette az ötletet is mondtam, hogy nekem nincs igazán kedvem ( főleg, mert most sok minden összejött, a családban is nehézségek, anyagilag is eléggé le vagyok égve, fizikailag is kimerült vagyok..). menjen nyugodtan a nagybátyjával, aki amúgy is szívesen síel. ezen már teljesen kiakadt, hogy mi az, hogy nincs kedvem, ha arról van szóő fizeti csak menjek( rosszul érezném magam ha ennyi pénzt költene rám + utána hónapokig felhozná ezt ha vitatkozunk valamin, hogy ő milyen rendes hogy kifizette nekem)..

eljött a múlt hét.. mondtam neki, hogy őszinte leszek, továbbra se szeretnék menni, pszichésen és fizikailag sem érzem túl jól magam. erre annyira kiakadt, hogy olyanokat kezdett a fejemhez vágni, hogy ő mindent megtesz értem én meg még ennyire is képtelen vagyok stb..


ez most elég rosszul esett.. amúgy se voltam túl jó kedvemben de most még annyira se


2019. febr. 15. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Mind a ketten túlreagáljátok.
2019. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Karena26 ***** válasza:
27%

Sztem fogadd el nyugodtan az ajánlatot, és menj el vele síelni!

Lazulj le egy kicsit, jót fog tenni a környezet változás!

A gondjaid nem fognak megoldódni, de ha kizökkensz a napi kerékvágásból, gondokból, és gondolatmenetekből, magasabb perspektívából szemlélve a dolgokat, lehet, hogy olyan megoldásra lelsz, ami addig nem juthatott az eszedbe.

2019. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy meglepetést tervezett neked?

Amúgy nem kényszeríthet

2019. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3as! Biztos hogy nem, nem az a típus :D

Köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 15. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ilyen szitu volt, párom abszolút nem így kezelte. Egyrészt tudja, hogy utálom a hideget, a síelés a legrosszabb rémálmom, kifizetni ki tudnám de ilyenre nem akarok költeni. Felvetette még azért, hogy neki az is jó, ha csak ülök a szaunában vagy jakuzziban, este meg megyünk bulizni. De ő is tudta, hogy nem igazán érezném jól magam szóval nem erőlette, ment 2 barátjával. Ismer már annyira, hogy tudja mik azok a programok amiktől a szőr feláll a hátamon. Neki is rossz érzés ha tudja, hogy csak azért megyek mert ő szeretné. Én simán kihajítanám ha ilyeneket mondana mert nem akarok elmenni valahova amit utálok. Pláne ez a "jajj ő mindent megtesz értem" duma. Én csak azért se mennék vele. Egy ilyennel nekem bármilyen programtól el lehet venni a kedvem. A pároddal komoly gondok vannak fejben.
2019. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!