Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyre több 30 körüli nő pár hónapos kapcsolatból vállal gyereket?

Figyelt kérdés

Több ilyen példát is tudnék mondani.A legtöbben szép nők,akiknek lenne még ideje vagy lehetősége az igazira várni.Előtte több éves kapcsolatokból nem vállalnak gyereket, nincs házasság, stb.

Utána hirtelen jön egy új kapcsolat és gyerek.Sokan még a gyerek előtt az összeköltözést sem próbálják ki.Azt se mondanám,hogy mind hatalmas szerelem , mert sokan a gyerek 1. szülinapja előtt szakítanak. Ilyenkor megkönnyebbülnek,hogy van már egy gyerekük és nyugodtabban ismerkednek ?


2019. febr. 16. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom milyen mozit nézel.

Amugy talán azért bmeg mert találtak egy normális felelősségteljes férfit aki nem egy céltalan mamahoteles hajléktalan kretén?

2019. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Sok családban azt tolják a lányoknak kicsi koruktól kezdve, hogy "ha majd te is anya leszel", emiatt bennük van hogy mindenképp kell gyerek és a 30 talán a bűvös szám a nőknél. Lehet utána már nem is akarnak többet. Más magyarázatot nem tudok erre.
2019. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Kapuzárási pánik. Már annyira gyereket akarnak, hogy az első jöttmenttel bevállalják ezt. Hatalmas felelőtlenség és butaság, de nem tudsz vele mit csinálni.
2019. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Mert gyereket akarnak. 30 körül még könnyebb teherbe esni,35 fölött már cseszhetik.
2019. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
A miniszterelnök urat nem hallottad ? Komoly támogatásokat kapnak a nők..
2019. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Mert eddig elcseszték az idejüket és mst hirtelen megijednek, hogy kifutnak az időből. Csak nem értem miért kell mindenáron gyereket gyártani...
2019. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Sokan többéves kapcsolatba vállalnak gyereket, mégis egyedül maradnak. Én pl. 7 éves kapcsolatba. De egy barátnőm 15 éves korától volt együtt a párjával, 32 évesen szült, majd az apuka 1 év után lelépett, hogy ő ezt mégsem akarja. Szóval semmire sincs garancia. Egyébként igen, ennek ellenére örülök, hogy van gyerekem, mivel a férjemmel már nem akartunk közöset.
2019. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Félnek hogy kifutnak az idöből. 35 év felett sok baj adódhat a teherbeesés-terhesség- szülés- visszarendeződés körül. Én pl.36 évesen szültem a 3-at,és minden vacakkal ijesztgettek,pedig volt már kettő normál terhességem. És mégis magas kockázattal néztek mindent. Ez csak plusz info a témához.
2019. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmire sincs garancia. Hosszú kapcsolatból is egyedül maradhatsz.
2019. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Mert 3x után durván bekapcsol a biológiai óra :-D
2019. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!