Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivagyok a "vállalkozó feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivagyok a "vállalkozó feleségektől", hogy lesz így jövőnk? Máshol működik?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy baráti társasága, ahol esküszöm a férfiakkal jobban kijövök, mint a nőkkel. Ők minimum egy tízessel idősebbek nálam, agyon vannak plasztikáztatva és botoxozva, úgy öltözködnek, mint egy 17-18 éves a rosszabb időszakában. Nem dolgoznak, a legtöbbnek éppen egy érettségije van és nyilván nem azért tartanak ma ott, ahol, mert ők teremtették volna meg hozzá az anyagi javakat. De ettől függetlenül mutatják, mennyi pénzük van és mennyire jól élnek. Kiborít az a nagy ál-összetartás is, hogy mekkora barátnők, közös nyaralás, közös wellnes, közös edzés, de amúgy folyton egymást próbálják túllicitálni. Voltam már velük párszor vacsorán, vagy bulin, és már este 9-kor részegek, ami szerintem úgy nem túl becsülendő, hogy a legtöbb esetben ott vannak a gyerekeik is, és egy sincs még 10 felett. Nem azt mondom, hogy egy szülő ne igyon, de ne azt lássa már, hogy apu kilógatja anya fejét a kocsiból, hogy az ne hányja össze belül az autót... Próbáltam már velük beszélgetni, de nem nagyon sikerült. Pl. az egyikőjük mondta, hogy mennek Afrikába majd nyáron, én meg odavagyok azért a helyért, már kétszer voltam. Gondoltam, hogyha valaki ennyit utazik, és ennyi pénzt fektet egy nyaralásba, akkor biztosan várja, meg nagy vágya, de közölte, hogy ő csak kisoroszlánt akar simogatni, más nem érdekli, meg nem is akar menni a szállásukról sehová, mert nem szereti a port és a szegénységet.


A párom nem ilyen, vele tudunk beszélgetni bármiről, de félek, hogyha ilyen a baráti társaság, ami körülveszi, az később tönkreteheti a kapcsolatunkat. Mert eddig mindig jóban voltam a barátaimnak a barátaival, volt hogy közös programot szerveztünk, vagy együtt buliztunk, és abból sem volt gáz, ha közösen mentünk nyaralni. De ha nekem ezzel a társasággal kéne huzamosabb időt együtt tölteni, kiborulnék, mert az ilyen szintű butaságot nem bírom elviselni magam körül. Nem akarom megbántani a páromat, de nekem ez nagyon nem a megfelelő társaság.


2019. febr. 16. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Madarat tolláról, embert barátjáról. Majd ha elvett a barátod, akkor ráérsz rinyálni. Átmenetileg meg próbáld meg elviselni ezeket a "buta" nőket. Azért csak tudnak vmit, ha már benne vannak a tutiban. Neked alig hanem ez sem sikerül.

Merev, sznob nő vagy, semmi érzéked az élethez.

2019. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
*alighanem, így helyes.
2019. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Először a pároddal beszéld ezt meg. Lehet, hogy ő sem tud velük azonosulni, csak nem szeretne egyedül maradni. Ha ő is látja bennük ezeket a rohadt taszító dolgokat akkor nem fogja elvárni, hogy találkozgass velük.

Ha viszont szerinte ez a helyes és követendő, akkor semmi jövőtök nincsen együtt.

2019. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Ők a párod barátai, tehát ő is ilyen vagy ilyen akar lenni, ehhez a körhöz akar tartozni. Ha ez neked nem felel meg, keress magadhoz illő társat.
2019. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Az öcsém felesége ilyen, szőke, gyönyörű, de esze kb. nulla. Először fújtam rá, mint a macskák, mi lótököt beszélgessek vele... de, aztán szépen, lassan rájöttem, arany szíve van. :)

81% jól leírta, ha szereted a barátod,kutya kötelességed elfogadni/tolerálni a baráti körét. Annyira intelligensnek tartod magad, akkor mutasd meg itt is. Ha sikerül, na akkor mondhatod magad okosnak. :)

Nem érdemled meg, h segítsünk, mégis megtettük.

Élj vele.

2019. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Mégis mi a francért kéne elfogadni valakit csak mert a párom barátja? Értelmes ember eleve nem kényszeríti bele a párját, hogy olyan emberek között legyen akiket nem kedvel.

Attól, hogy a párja valamilyen oknál fogva elvan ezekkel az emberekkel neki abszolút nem kötelessége ez. Ahogy az sem, hogy jópofizzon a családjával vagy bárki mással akit nem kedvel. Egyedül azt kell tolerálni, hogy ő viszont a barátainak tartja őket. De abszolút nem kell tenni nekik a szépet csak mert jóban vannak a párjával.

2019. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

De sajnállak'hallod...


-már 2-szer voltál Afrikába

...

De xar is lehet a sok plasztik ribcal vacsorázgatni...De te egy 10-el fiatalabb vagy tehát te tíz év múlva kerülsz lapátra vagy be állsz a sorba!

2019. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem mondta, h tettetni kell a szépet kedves 74%. Elfogadni viszont kell, ill. ajánlatos. Az elfogadás nem egyenlő az álszent tettetéssel. Egy fajta tisztelet, jóindulat, megértés, tolerálás, amiből egy őszinte elfogadás lesz.

Nekem hajléktalan barátaim lettek. Tudod mi az? Sztem, nem... Miközben én normális életszínvonalon élek, ill. nagyon jómódú köröm van. Ez az elfogadás, ez a tolerancia. Amikor meglátod az embert, függetlenül az anyagi helyzetétől.

2019. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Tudod volt az a reality sorozat, Feleségek luxuskivitelben, szerintem onnan szedted ezt a kamu sztorit.
2019. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Ágnyeszka, neked mi bajod, elgurult a gyógyszer?😉
2019. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!