Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyuszee17 kérdése:

Mit tudnék tenni ebben a helyzetben? A sztori igen hosszú, csak vállalkozó kedvűeknek ajánlott.

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok, párom 24. Két és fél éve vagyunk együtt!Rengeteget vitáztunk, csomószor szakítottunk, aztán mindig összejöttünk!Volt itt minden: megcsalás, társkeresőoldalak tömkelege, beszélgetőpartnerek, akik persze mind csajok, tönkretett évforduló, Valentin-nap..és még sorolhatnám!Mindig folytattuk akármi is volt!Én nagyon szerettem őt, s elmondása szerint ő is engem.. Ha megkérdeztem tőle miért bánt, a válasz ugyanaz: "Sajnálom nem akartalak bántani, nem tudom miért csináltam! Az utóbbi időben arra jutottam legyen csak szexkapcsolat. Belement, aztán azt mondta mégis szeret s neki teljesen kellek nem csak arra!Volt két újabb szemét húzása, de még mindig szeret......

Az utóbbi időben nem is foglalkozik velem egyáltalán, mindig dolga van, de még mindig szeret...Én viszont már azt hiszem nem.. Szenvedtem és még szenvedek miatta most is, de nem tudom elengedni őt!Miért szenvedek ha kimondom hogy vége? Miért táncolok vissza mindig?Még a saját haverjai szerint sem érdemel meg engem.. S ha úgy érzem nem szeretem már úgy, akkor miért nem tudok elszakadni tőle?Mit tudnék tenni ebben a helyzetben?Akinek van ötlete, annak őszinte elismerésem!


2009. jún. 7. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a sztori...szerintem némi szeretet talán van a dologban de lehet hogy csak leginkább ragaszkodás.Ha meg úgy érzed nem szereted felesleges együtt maradnod vele,mert látszik,hogy nem vagy elégedett a dologgal.Ha ténleg számítasz neki ugysem fogja annyiban hagyni a dolgot és tesz lépéseket majd a dolog ellen,azok után amiket tett,és hogy úgy érzed hogy már nem szereted a legkevesebb hogy útjára engeded,hidd el ennél még az egyedül lét is jobb,aztán ki tudja lehet éppen ez kell neki és megváltozik,vagy jön valaki más...De ha már a saját haverjai is ellene beszélnek az már régen rossz
2009. jún. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm volt ugyanígy, ahogy Te. 5 évig volt együtt egy fiúval, de az utolsó két év, ebből már nem volt az igazi. Tudta, hogy már nem szereti, nem s úgy viselkedett vele,de nem tudta ott hagyni.

Aztán rájött, hogy ez nem mehet így tovább. Szakított vele. De a fiú visszakönyörögte magát, mondván öngyilkos lesz.Képtelen élni nélküle. Visszament hozzá. Talán meg is nyugodott ő is.

Nemrég szakítottak, már oda költözött, oda volt bejelentve a barátnőm. Nagy hülyeség volt. Nem szerették már egymást.

Elhiszem, hogy nagyon nehéz kilépni a kapcsolatból, de van amikor az eszünkre kell hallgatnunk. Hisz tudod, hogy így nem tudnál vele leélni egy életet. Változtatni pedig ha eddig nem változott meg, szerintem már nem is fog.

Remélem nem bántalak meg..de mindkettőtöknek jót fogsz tenni azzal, ha erős leszel.

2009. jún. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet már csak megszokásból vagytok együtt? tedd azt amit a szíved diktál,lehet könnyebb lenne "új" életet kezdeni, de ha az embert szeretik nem csalják meg, meg nem okoznak neki fájdalmat... ugye most már tudod mi a helyes döntés?
2009. jún. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát nekem ismerős a szitu... csak kicsiben.. az első hosszú kacspolatom volt 15 évesen.. :) úgyéreztem már nem szeretem, voltak problémák, és ugy éreztem a legjobb ha ennek végetvetek... kimondtam(tuk), és utánna olyan érzésem volt mintha nem változott volna semmi... ugyanugy eszembejutott néha.. mivel ő volt nekem az első... százszor visszacsináltam volna azt a szakítást... de végülis nem tettem.. én úgy jutottam túl a dolgon, hogy alíg beszéltünk, elkerült a közelemből, és megismerkedtem másokkal.. mást Te sem nagyon tudsz tenni. mond ki, és "kezdj új életet"

légy jó

2009. jún. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legjobban akkor jársz, ha ejted, és elfelejted. Adj esély valaki olyannak, aki képes megbecsülni téged, mert ő nagyjából semmibe vesz.
2009. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nagyjából egyetértek mindenkinek a véleményével!Igazatok van: dobnom kell őt és keresni valakit aki megbecsül!Még egyszer köszi mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok!
2009. jún. 7. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!