Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok nem túl kiábrándító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nem túl kiábrándító, hogy egy lány így "felajánlotta" magát? (lenn sztori)

Figyelt kérdés

van egy srác, és ő nagyon szimpi nekem

eléggé vonzódunk 1máshoz, már 1,5 éve ismerem

soha nem mert még lépni felém, én meg egyszer kicsit spiccesen felhivtam h mit szolna egy kellemes éjszakához?:P

igent mondott, és mondta hörüla határozottságomnak, mert ha rajta múlik soha nem történt vna semmi, mert ilyen témában elég félnk

csak h idő közben rájöttem többet érzek iránta, nem csak kalandnak aakrom:(

az éjszaka még nem történt meg

akkor mégse tegyem meg? de szeretném, mert kívánom őt nagyon csak nem akarom elrontani sem és most ha visszavonnám elég cinkes lenne

ami a ráadás, hogy neki van is egy kapcsolata:( ami mondjuk jó régi és már nem is nevezhető kapcsolatnak, alig találkoznak:(

és most nagyon rosszul érzem magam emiatt


2010. júl. 1. 17:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

20L

24F

2010. júl. 1. 17:11
 2/14 A kérdező kommentje:

végülis nem az idő zavar, igaz nem vagyunk 1ütt, de 1,5 éve ismerem

hanem, hogy kerek perec "nőietlneül" kijelentettem a dolgot:S

tekinthet még rám "partnerként" ?

2010. júl. 1. 17:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Verd meg.
2010. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
JJJJJJJEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSZZZZZZZZZZZZZZZZZZZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!így felajánlottad magad?huzasd meg magad egy lóval és temesd el magad...
2010. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

am am a jesszusozó vok ez kimaradt:

PURUTTYA!!!

2010. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha barátnője van addig ne tégy semmit, elég gusztustalan dolog más kapcsolatába bekavarni, még ha az nem is működik. Ha legközelebb találkoztok, vagy beszéltek, egyszerűen mond úgy, hogy de kellemetlenül érzed magad amiatt a telefon miatt, mert hogy kicsit spicces voltál... Ezzel azt kimagyarázod, hozzáteheted, hogy mert tetszik neked. De szerintem max flörtölgess vele, addig ne feküdj le vele, amíg nem szakított a barátnőjével, ha meg komolyabbat akarsz, ne is ajánlgasd így fel magad. Ha már szakított a barátnőjével, randizgassatok, várd meg amíg alakul valami.
2010. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kellemes éjszaka alatt részleteztél dolgokat?
2010. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha van kapcsolata, akkor is, ha alig találkoznak, ne feküdj le vele... jobban jársz, tisztább lesz a lelkiismereted és ha akar valamit tőled, akkor dobja majd a csaját és kész...
2010. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem volt még kellemes éjszaka
2010. júl. 1. 17:22
 10/14 A kérdező kommentje:

17:15

már ne haragudj, de vannak ennél sokkal durvább dolgok

mint pl ha vki ismeretlenül teszi meg, én már elég régóta ismrem

és te soha nem mondtál oylat "spieccesen" amit később részben megbántál?

te tökéletes vagy?

miért nem lehet 1Xűena kérdésre válaszolni, kicsit túl őszinte voltam ennyi, de mint látos én is bánom kicsit

2010. júl. 1. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!