Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyes a párom reakciója arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes a párom reakciója arra h holnap jön a gyerekem apja a farsangra?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozik és azért jött most haza mert holnap lesz az első tárgyalásunk a bíróságon.

Azt kérte a lányunk h együtt menjünk ma érte az oviba. Ennyi is történt. A lányom boldog volt utána én visszamentem dolgozni az apja meg elvitte sütizni, játszani. Holnap farsang és jönne oda is.

Párom nem tud holnap jönni meg amúgy sem jönne el.

Viszont most nagyon kiakadt h együtt mentünk a gyerekért.

Bent duzzog a szobába, hozzám sem szól.

Mit kezdjek vele? Én hibáztam?

Köszönöm


2019. febr. 18. 15:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Pontosítok,az ovi előtt találkoztunk és együtt mentünk be az oviba. :)
2019. febr. 18. 15:34
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Amennyiben a párod 16 éves, akkor elfogadható reakció. Fölötte szánalmas.
2019. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Egy óvodás duzzog ilyesmikért.
2019. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
A gyerekkel egy csomagban kapott meg, és a gyereknek van egy apja is, akinek joga van hozzá, hogy a gyerekével legyen (hacsak nincs valami nyomós ok, hogy ezt ne tehesse meg), és a gyereknek is joga van az apjához. Szóval a párodnak nincs igaza, és ha én lennék a helyedben, kihajítanám, és keressen gyermektelen nőt, én óvodással nem járnék, azok duzzognak így.
2019. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Ez szerintem sem elfogadható. A gyereknek van egy anyja és van egy apja, attól mert a két szülő már nem együtt él attól még a gyereknek ugyanugy az anyja az anyja és ugyanúgy az apja az apja. Csak azért mert a párod féltékeny kisfiú ne nézze meg a saját apja szegény gyereket? Vagy te ne menj el csak amiatt, mert ott lenne az exed is? Könyörgöm ez nevetséges. A gyerek életetek végéig össze fog titeket kötni, ezt jobb ha elfogadja a párod és nem kezd fölösleges személyeskedős hisztibe, mert itt neki nincs leosztva lap. Szerintem sürgősen helyre kéne tennie magát fejben, hogy ehhez egy köze sincs, kettő nem róla szól hanem a gyerekről. Nagyon sok szülő csinálja azt ilyenkor akaratlanul is, hogy rákényszeríti a gyerekre a saját csalódottságát a saját dühét az ex iránt, szegény gyerek meg képtelen feldolgozni, hogy miért kéne utálnia az egyik szülőjét hirtelen. Ilyenkor az a legeslegjobb a gyereknek és akkor sérül lelkileg a legkevésbé, ha normális viszonyban tudtok maradni mert akkor képes belátni, hogy nem dőlt össze a világ, attól, hogy már nem együtt éltek.Elkerülni egymást úgy sem tudnátok a gyerek miatt. Ezt a párodnak is kötelessége elfogadni és túl kéne lépnie a gyerekes féltékenykedésen. Hogy mit kezdj vele? Én megmondanám neki, hogy mivel már van egy gyereked és nem tőle, ezt el kell így fogadnie, hogy bizony a gyerek apja az életetek része ha ezen képtelen túl lépni akkor túl lépek én a kapcsolaton.
2019. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Örülj, hogy a gyerekedet egyáltalán elfogadta (nem sok ilyen pasi van). Azt viszont ne várd, hogy az exedet is elfogadja, meg jópofát vágjon hozzá.
2019. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bence_ ***** válasza:

Féltékeny, önbizalom hiánya van.

Rakja magát rendben.

Tök normális, hogy a farsangon ott van mindenki, apja, anyja, azok partnerei ha szereti őket, bárki akinek örül.

2019. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ilyen helyzetbe nem szeretnék kerülni Sosem.Akármelyik szereplőre is gondolva ebben a történetben.
2019. febr. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!