Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lenne egy nem túl szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy nem túl szép barátnőd?

Figyelt kérdés

Megmondanád neki, hogy felesleges az igyekezete?

Ha mondjuk havonta elég sokat költ arra, hogy olyan legyen, mint mások, de eredmény sehol, mert ami a szép lányokon jól mutat, az rajta nem.

Tehát felesleges 30-40 ezret ruhára, 20-at cipőre, 10 ezreket hajápolókra, ugyanennyit sminkre költeni havonta, mikor amugy is nehezen jön ki, csak mert akiket instán, tumblr-n lát, azoknak mindez jól áll, szépek tőle.

Hanem helyette tegyen félre, fizessen be mondjuk egy nyelviskolába, jobban jár.


Elmondanád neki, vagy hagyod, tegye, amitől jobban érzi magát?


2019. febr. 20. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem tetszik a barátnőd külseje, keress mást és add meg neki a lehetőséget hogy egy normális férfit keressen maga mellé. Azért nincs önbizalma, azért költi a pénzét ilyen sz.rokra, mert egy asshole a pasija.
2019. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne ilyen barátnőm, ad1 eleve aki ilyen tömegnő az engem nem nagyon szokott vonzani szeretem ha valaki egyedi, ad2 nem lenne "nem túl szép barátnőm", mert olyanokkal jövök össze akik számomra vonzóak.
2019. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha a barátom ennyire felszínes lenne, hogy "nem túl szép" barátnőnek tart és megtudnám, kidobnám! Azzal gyere össze akik tetszik és akit a világ legszebb nőjének tart. Ha nem így teszel, veled van a baj, nem vele
2019. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd,hacsak nem válik a külseje nevetségessé a rossz próbálkozásoktól.
2019. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Így van, csak olyannal jönnék össze, aki nekem tetszik. ( De ez azt gondolnám alap. ) Szvsz...
2019. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm ugyan nem túl szép, de azért elég szép. Nem is tudom milyen az, amikor valaki túlságosan szép. Mobdjuk ő pont nem viszi túlzásba a sminket (enyhén szólva), de amikor megkérdezi hogy nem kéne-e sminkelnie magát, mert hogy nem-e tetszene nekem jobban, mindig mondom hogy lópaszt. Pont imadom benne, hogy nincs kikenve meg elcsúfítva bizsuval.
2019. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

A kérdező nem azt írta, hogy neki nem tetszik a lány hanem, hogy nem szép...képes objektív lenni.

Szerintem bókolj többet neki, éreztesd vele, hogy neked így is ő a legszebb a világon és semmiképp ne szólj be neki a kinézetéről. Beszélgess többet vele, mond meg neki, hogy neked az intelligencia fontosabb mint a kinézet.

Az én esetemben annyira megnőtt a lány önbizalma, hogy elhagyott :))...legalább megtudtam, hogy nem is szeretett csupán azért volt velem mert jobbat nem talált.

2019. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha lenne egy nem túl helyes barátod?


Megmondanád neki, hogy felesleges az igyekezete?

Ha mondjuk havonta elég sokat költ arra, hogy olyan legyen, mint mások, de eredmény sehol, mert ami a jóképű fiúkon jól mutat, az rajta nem.


Tehát felesleges 30-40 ezret szűk,majdhogynem női ruhára, 20-at arra hogy kis kontyos buzzancshaja legyen lehetőleg szőke melírral, 10 ezreket kokszra, ugyanennyit sapkákra meg napszemüvegre költeni havonta, mikor amugy is nehezen jön ki, csak mert akiket instán, tumblr-n lát, azoknak mindez jól áll, "jóképűek" tőle.


Hanem helyette tegyen félre, fizessen be mondjuk arra hogy egyáltalán a gimit elvégezze és tudjon helyesen írni, jobban jár.

2019. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!