Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz íz alúl 1-2x? Férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz íz alúl 1-2x? Férfiak mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A páromnál rákérdeztem azt mondta nem szokott rossz ízem lenni alúl, de elõfordult mâr, és örülök hogy õszinte de tényleg soha nem fordúlt elõ olyan ne mostam volna meg... Azóta nem akarom, hogy nyelvel kielégítsen olyan szinten elszégyelltem magamat. Mélységesen.. 19/l
2019. febr. 21. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a ciklus befolyásolja.Menzisz előtt 1-3 napig lehet már kicsit kellemetlenebb.
2019. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Jól mondja a az első válaszoló.Nincs mit szégyellned rajta, mert ez egy teljesen természetes dolog és minden nőnél ez van.
2019. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A pénisznek is van íze, akkor is, ha frissen mosott. Ez természetes.
2019. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Még úgy is van "íze", ha frissen mosott. De alapesetben ez nem taszítja ( sőt!) a másikat. Nőként én is aggódtam emiatt, de mostmár elfogadtan,hogy senki nem " rózsaillatú". Sőt, az ember természetes illata "elárulja" a másik félnek, hogy vonzónak találja-e, vagy sem. Ha vonzódsz valakihez szexuálisan és ez kölcsönös, szeretni fogja az "ízedet".
2019. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A nemiszerveknek van egy alap illata és íze. Hormonok hatására, táplálkozás miatt változhat. De a másik fél hangulata is befolyásoló lehet.

Velem is volt olyan, hogy kicsit furán éreztem magam és aznap kifejezetten undorítónak találtam az előváladékot, magát az állagát is pedig máskor semmi problémám nem volt vele.

2019. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a helyesírásod miatt szégyenkezzél, mert az sokkal indokoltabb: alul, fordult..
2019. márc. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!