Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan oldanàtok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan oldanàtok meg a szètköltözèst, ha közös dolgok vannak, de kihasznàltak?

Figyelt kérdés
Összebùtoroztam èn hülye egy lèhűtő " akciòhőssel". Màsfèl ève nagy szerelem volt, mèg mindìg szeretjük egymàst, de a baràtom mint kiderült semmit nem csinàl. A semmit szò szerint èrtsètek. Örülök, hogy a wc-t lehùzza, nàla ez is nagy szàm. Eljàr dolgozni, nem igazàn fàrad el, leadja a pènzt, de csak azèrt mert bevàsàrolni is lusta. Enni is lusta. ( ha nem rakjàk elè, èhenhal) az összes teljesìtmènye, hogy lezuhanyzik ès ruhàt cserèl amit a földre dob, de a hajàt màr vàgjam le. Mikor összeköltöztünk màr voltak gyanùs jelek... (èn is dolgozok amugy) Itt kezdődik a gond. Ugyan is az ő pènzèből vettem meg, ès rohangàltam sok minden utàn napokat, heteket, ment ki a benzin, nem tudtam dolgozni, szabit vettem ki, mert csapot, tapètàt, edènyt, alkatrèszeket, wc-t, deszkat stb.stb nèztem, mèrtem, valogattam. Szereltem, gletteltem, fùrtam, közben főztem stb, volt ,hogy hajnalig amèg nem lett lakhatò. Ő alszik meg hèderel. Persze a sajàt pènzemből is ment a buli. Ilyen esetben, ami az ő pènzèből van , de èn melòztam vele( amit sajnos màr teljesen pontosan nem tudom mik, itt az ingòsàgokra gondolok) kiè ?? Ès hogy költözzek ki, hogy ne jelenentse ki hogy " itt minden az övè"? Rafinalt mòdon kihasznàlt, aztàn beleült a jòba, azt hiszem ez törtènt..
2019. febr. 21. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor dolgozik elfuvaroznam az engem megillető cuccot...ennyi :-)
2019. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mintha ez olyan egyszerű lenne.... :-(
2019. febr. 21. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen problémákat nehéz megoldani ez igaz de ha nagyon akarod megoldodik ez is és külön tudsz tőle válni. Valami kiskaput kéne hogy találj. Örökké gondolom nem akarsz így élni!?
2019. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, màr teljesen kikeszültem. Pàr napja iszonyat hatfàjasom van.
2019. febr. 23. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!