Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit hibázok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit hibázok el mindig? A lányokat felemelem egy szintet aztán dobbantanak? Csak kihasználtak?

Figyelt kérdés

Probálok kapcsolat arányosan rövid lenni!

3,5 éves kapcsolat aktìvan 3év se volt. Főiskolai gólyatáborban jöttünk össze diploma osztója előtt dobot. 10hónap után külön mentünk volt egy másik ,később emlìtem majd barátnőm, de a főiskolás lány visszacsábìtott. Szóval a főiskolára bekerűlt voltak barátnői de kicsit elesett volt ,ok kellett neki valaki. Kedves szépszemű házias talpra esett ..álom belső de enyhén túlsúlyos. Fogyott is melettem meg kicsit a megjelenése (ruházat) javúlt..jobb nő lett dobbantott mellőlem.

Akivel melette jártam 17 éves volt én 20 ,vékony lany nagy mellek gyönyörű test szerintem élete 3 első csókpartnere közt voltam mégis iszonyat jól csókolt...Állt melelette a cerka de semmit nem hagyott. Vagyis: volt szobája de mindig felügyelet alatt voltunk anyukája be be jött! De azért a kapcsolatunk alatt mègis sok mindent elértem hogy hosszabb pórázra engedjék ...onnan én dobbantottam . Mégis utánam lèvő pasijával elengedték nyaralni is kettesben...

Volt egy harmadik lány! Nagyapja vallási fanatikus, evangélikus anyukája sánta(paralizises) volt de nem is akart dolgozni. Előttem a lánynak se társasági élete nem volt se normális kapcsolata sem,persze mind a kettőt behazudta mint később kiderűlt. Na ő neki tényleg volt élete melettem akkor kezdtem el dolgozni volt pénzem szórtuk is ketten. Szórakozni jártunk autóval hoztam vittem éttermek ...nem rá költöttem a pénzt hanem magunkra. Annyira belevittem az életbe hogy túl jó nő lett a kisegérből nem dobbantott konkrétan de valami olyasmi történt!

Ennyit a tapasztalatlan csajokról!

27 évesen egy 22 èves lánnyal jöttem össze volt egy kislánya 4éves. Ott a az exem tapasztalt volt:)) a kislányának én voltam a pótapuka. Exem rosszúl sikerűlt házasság válás... nagyon kései kényszerszexből becsúszott gyerek volt . 45évesen az szűlte.az anyukája .. Miután exem haza menekűlt a gyerekkel öreg alkesz szülei szigorú szabályokhoz kötötték. Elzavarták dolgozni. Ott is az ment,hogy elvittem őt is a gyereket is ide oda jó életük volt melettem.Terhesség után nem akart visszafogyni melettem fogyott szépűlt. Voltak hónapok amikor megtehette, hogy ne dolgozzon. Na ő tényleg a válása és köztem elnyomott szűrke kisegér volt.

Nem! Nem a pénzt sajnálom! Az időt és a befektetett energiát kissé. A kidobott érzelmeket a küzdést azt hogy az első helyett lehetett volna a második lány de nem engedett harcolt hogy megalázhasson. Az utolsónal dettó lehetett volna másik barátnőm de azt ìrta neki enyém a gyerek. Tudom volt szerelem mind a4esetben a lány részéről volt olyan amit nem lehet megjátszani ennyire.Az első lány szűz volt nekem adta....

Biztos îrni fogjátok minek kényeztettem el őket?? Amit látok fbn mások repülős nyaralásra mennek, 2havonta welnessre. Kb 5 barátom jött össze anyukával ,ott is mindig viszik a gyereket ide ida. Szüleim rokonaim főleg anyukám is kedvelték az első és utolsó lányt. Ìrjátok kérdéseknél, menekűljön a kapcsolatból a kérdező, mert a párja lehúzza én pont hogy emeltem:))...



#kihasználás #dobbantas
2017. dec. 16. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

"Fogyott is melettem meg kicsit a megjelenése (ruházat) javúlt.."

És ebben te mit emeletél fel? Tudod, az emberek változnak. Bekerült egy új közegbe, ami hatással volt rá. Nem te.


"Mégis utánam lèvő pasijával elengedték nyaralni is kettesben... "

Ehhez szintén miközöd? Nyilván máshogy állnak a 17 éves, mint a már nagykorú lány felé a szólők.


"Terhesség után nem akart visszafogyni melettem fogyott szépűlt."

Talán a napot is te szülted?

2017. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Jött egy tőled jobb, ennyi. Nem érdemes hosszútávon gondolkodni, a kapcsolat addig tart csak amíg nem talál a másik fél egy (szerinte) tőled jobbat.
2017. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Tudod az baj, hogy baromira lenézted ezeket a lányokat. Egy darabig lehet tűrni, ha a párom kevesebbnek néz magánál, de nem örökre. Mindenkinél betelik a pohár. Ha jobb ruhákat veszel neki, furikázod stb, de erre úgy gondolsz, mint "felemelni őt", azt meg fogja érezni. A legnagyobb baj, hogy nagyon nagy az arcod ahhoz képest, aki vagy. Azt hiszed jobb vagy ezeknél a lányoknál, és ezt 100%, hogy ők is érezték. Nem lehet olyan ember mellett megmaradni, aki szerint "alatta" vagy.
2017. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De olyan mellett sem, aki önmagád föléd helyezi, ilyenre is sok példa van. A legrosszabb mikor ezek ketten összejönnek és az egyik uralkodik is a másikon, aki mindenért elnézést kér és minden az ő hibája. Elnyomott papucsférjek és papucsfeleségek(? Jó szó ez ide?) termelődnek ki az ilyen kapcsolatokból. A basáskodó fél meg vidáman és, és ha elég elborult akár fizikailag is bántalmazza a másikat (férfi esetében pusztakézzel, a nő a férfit pedig általában valamilyen tárgy segítségével).


Amúgy Kérdező, nem szabad olyan nővel összejönni aki elvárja az agyonajnározást, viszonzás nélkül.


De ilyen férfival sem a nőknek.

2017. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj én szeretem a párommal élvezni az életet. Olyat mutatni neki csinálni vele amit mástól még nem kapott meg nem élt át vele
2017. dec. 16. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg azt képzeled,hogy azzal emeled őket fentebbi szintre,amit megteszel értük,addig baj van a gondolkodásoddal.Ők maguk lépnek szintet,te pedig teszed,amit diktálnak az érzelmeid.Hogy soha nem választottál szerencsésen,az egy másik dolog.
2017. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod mièrt dobnak? Mert egy ömtelt fackalap vagy azèrt. Nem tudom emlìtette e valaki, de nem körülötted forog àm a vilàg öcsèm...
2017. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem elég a partnert felemelni. Neked magadnak is folyamatosan jobbá, többé kell válnod. Ez az igazán tartós kapcsolat alapja.
2017. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!