Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentinnapon elutazik a barátom haverral pár napra. Jogosan esik ez nekem rosszul?

Figyelt kérdés
Már tavaly óta tervezgetik, viszont bennem nemrég tudatosult, hogy pont valentinnap utazik el. Mondtam neki, hogy aznap szerettem volna vele lenni, de én nem tudok velük menni, meg nem is akarok. Először a barátom vacilált, majd mondta, hogy ő szeretne menni ha nem haragszom. Mondtam, hogy oké neki is jár a pihenés, csak rossz, hogy pont valentinnapon. Erre rávágta, hogy jó akkor nem megy, viszont érződött a hangján, hogy besértődött. Most tényleg én vagyok a gonosz mert szeretnék aznap együtt lenni vele? Tényleg a férfiaknak ennyire nem számít? Ha akar menjen, ki vagyok én, hogy visszatartsam. Amúgy se akarok vele lenni úgy aznap, hogy csak amiatt marad, mert én azt mondtam. Csak az viszont rosszul esik, hogy bennem úgy jött le a dolog, mintha én lennék a gonosz, csak azért mert szeretnék vele lenni valentinnapon. Komolyan kár volt szóba hoznom. De szerintem ha nem szólok, neki eszébe se jut. Azért utazik akkor mert valami rendezvény lesz.

2019. jan. 11. 14:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

Jaj nekem, remélem a sok Valentin-nap b..zi ezt egyszer kinövi. Nem csak azon az egy napon szeretjük a másikat, hanem egész évben.


Kislány, ha tavaly óta tervezik, akkor az sokkal előrébb való, mint a te kis hisztid.


A Valentin-nap is csak egy nap, amit a média, a kereskedelem felfúj, pénzkidobás és giccs az egész.

2019. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%

"Jogosan esik ez nekem rosszul?"


Nem

2019. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide, mert kíváncsi voltam mások véleményére. Nem hiszti, mert nem akadtam ki a barátomnak erről. Előtte kíváncsi voltam mások véleményére, hogy én fújom-e fel, vagy se.
2019. jan. 11. 14:40
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

Mert gondolom februar mondjuk 18-an mar teljesen masmilyen együtt lenni a paroddal, mint 14-en.


Nokent nem ertem ezt a logikat.

2019. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ne harapjátok le a fejem, csak feltettem egy kérdést. Nem tudom pasi szemmel milyen a valentin nap. Tavaly a párom akarta tartani, bár akkor még csak fél évesek voltunk, és lehet akkor is csak miattam akarta.
2019. jan. 11. 14:43
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
Ha elmúltál már 14 éves akkor nagyon felfújod, igen. Azon meg nem csodálkozom, ha megsértődött a barátod, ha ilyen passzív-agresszív módon bűntudatot akartál benne kelteni egy szaros kamuünnep miatt.
2019. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

#4+1. A többi nap mit csináltok? Csak Valentin nap vagytok együtt?

32/f

2019. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem csak valentin nap vagyunk együtt...
2019. jan. 11. 14:46
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem csak a férfiaknak nem számít, engem sem érdekel az ilyen álszent hülyeség!

Ugyan olyan nap mint a többi!

Máskor is tudsz vele lenni....nem hiszem hogy ebből ekkora üggyet kell csinálni.

N26

2019. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

Ha előtte pár nappal benyögi, hogy aznap megy a haverokkal kocsmázni, akkor igen, lehet rosszul esne, mert olyan èrzèst keltenek, hogy akkor nem akar velem lenni.

De így, hogy már règóta tervezik, látszik, hogy nem "ellened irányul", hanem egèsz más oka van, hogy akkor akarnak menni, így szerintem semmi gond nincs ezzel.

Bármelyik másik nap együtt lehetsz vele, mitől olyan különleges az az egy nap? Csak mert ki van kiállítva szerelmesek napjának?

Ez azèrt csúnyán hiszti a rèszedről, ès èrzelmi zsarolás.

Azèrt látszik, hogy szeret, mert vacillált. Becsüld inkább meg, ne hisztizz, ès pláne ne akar visszatartani egy ilyen baromság miatt, hogy Valentin nap.

2019. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!