Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új munkarend a pasimnak, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új munkarend a pasimnak, nem tudom összeegyeztetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat.

A pasim új munkahelyre ment, új beosztással. Hetenként változó,de úgy néz ki, hogy a hétvégéi se szabadok. 24 órázik többször, van, hogy heti 2x. van, hogy heti 3x dolgozik. Ez első hallásra tökéletesnek tűnik, viszont a szabadnapjai sokszor akkor vannak, amikor én iskolában vagyok, és akkor dolgozik, amikor én szabad vagyok egész nap. Nem élünk együtt.

Nekem otthon is kell tanulnom, így még nehezebb. Mondok egy példát:

A hétfője szünet, amikor én későn érek haza. Kedd dolgozik, amikor én szabad vagyok. SZerdán és csütörtökön és pénteken szabad, amikor én késő estig vagyok, majd szombat egész nap dolgozik.

Ráadásul, amióta ez a beosztása, nem is igényli velem úgy a találkát, mert eszméletlen fáradt. Nem kellett volna elvállalnia ezt a melót, nem is álmai melója, mégis csinálja.

Sokkal jobb munkát kaphatott volna de nem vállalta el hanem ezt(a másik munka emberségesebb lett volna). Kilépni nem fog a szülei miatt mostmég.

Ki hogy lendült túl ilyenkor?

A héten is 2x találkoztunk két estére, ami alatt semmit nem lehetett kb. csinálni.


2019. febr. 23. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kétszer taliztunk, pedig munkanélküli vagyok, de így is mindkettőnknek rengeteg dolga van. Bár mi nem igényeljük a sülve-főve együttlevést. Ahogy írtad, 3 egymást követő nap későig vagy, tehát miattad sem tudnátok együtt lenni, nem csak miatta. Lehet hogy azokon a napokon meg ő igényelné a talikat. Most ez van, ezt kell elfogadni, emiatt nem kéne aggódnod hogy eltávolodtok. Heti 2 tali az nem egy rossz arány. Más hetekig nem látja a párját külföldi munka miatt, pedig családapák gyerekekkel, mégis megérti mindenki hogy most ez van.
2019. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
4 éves kapcsolat, de még az összeköltözésig se jutottatok el. Úgy vállalt a barátod munkát, hogy nem volt szempont, tudtok-e mellette találkozni. Szerintem itt túl sok mindent nem lehet tenni.
2019. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

A felnőtt élet ilyen.

Oldjátok meg.

2019. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!