Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik munkarend mellett tudnám fenntartani a párkapcsolatunkat? Félek hogy megromlik minden.

Figyelt kérdés
Párommal nem élünk együtt, jövő télig nem is lesz rá lehetőségünk. Ő hétfőtől péntekig 8-5ig dolgozik. Én állást keresek, tulajdonképpen 2 féle lehetőségem van, ezekbe a munkakörökbe vesznek fel. Az egyik lehetőség valamelyik gyár 3 műszakozással. Így a hétköznapi találkozások nem túl kivitelezhetőek. Az előny hogy a hétvégék, ünnepnapos hosszúhétvégék viszont mindkettőnknek szabadok. A másik lehetőség valamelyik bolti munka, ami 9-6 ig van nyitva, így hétköznap tudnánk találkozni. Viszont gyakran rám esne hétvégézés, vagy a szombat, vagy a vasárnap, rosszabb esetben mindkettő. Illetve nincs hosszúhétvége, csak ha szabit veszek ki, karácsony és újév között is dolgozni kell. Mivel nem élünk együtt, gyakran megyünk ide-oda utazni ha hosszúhétvége adódik, kicsit kettesben lenni. Ebből a szempontból jobb a gyár. Viszont barátom szerint, a 3 műszak úgy ki fog készíteni, hogy a hétvégéink ugyanúgy semmit nem érnek majd. Szerintetek?
2017. aug. 28. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Dolgoztam már három műszakban, tény, hogy nem mindenki bírja. Nekem semmi gondom nem volt vele, pedig fiatal lány vagyok. Sokkal jobban megterhelt volna, ha boltban kellett volna egész nap jópofiznom a népnek. Inkább éjszakázok, ott legalább nyugi van.
2017. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Kapcsolattol fuggetlenul sem dolgoznek 3 muszakban sosem.
2017. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Matyika-Matyika, tanultál volna annó inkább, most mehetsz proli munkára. :D
2017. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 3 műszakban dolgozok, de 6 napozok szinte minden héten. A párom pont úgy dolgozik mint a tiéd. Amikor délelőttös vagyok, vagy éjszakás akkor akár minden nap tudunk találkozni, délutánosban kevesebb a szabadidő mert a busz is hamarabb megy stb. A hétvégéken is amikor lehet együtt vagyunk. Ha ezt választod akkor jobb ha tudod nem mindenki birja 3 ban, de felénk meg lehet oldani hogy 2 ben legyen az ember, csak akkor pl oda az éjszakai pótlék. Fárasztó lesz eleinte de hozzá lehet szokni. És akkor már nem lesz olyan rosz. A boltban meg nem lesz hétvégéd egyáltalán, szoval jol gondold meg, mert akkor a kiruccanásoknak annyi. Ha nekem kellene választani akkor a 3 műszakot választanám
2017. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha egyik sem olyan, amit szívesen csinálnék, de pillanatnyilag nincs jobb, én bevállalnám a 3 műszakot, és mellette keresnék jobb munkát, amikor épp szabad vagy napközben, délelőtt, délután, el tudsz menni interjúra.
2017. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Mivel már válaszoltam, hozzáfűznék valamit még.

Mindenki leszólja a gyári munkát, hát én a gyárban többet keresek a termelésben, mint fent az irodások, nem is kevéssel.

Le lehet szólni, de van aki üldögélős munkát keres, van aki meg olyant, amit jól megfizetnek. Hülye tévhit, hogy minden gyárban minimálbér van.

2017. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3műszakot nem értem miért gond ennyire. Bàr tény hogy rossz az éjszakázás. Ejszakás vagy lefekszel 8kor reggel alszol délután 3ig 5re tudsz menni pàrod elé! Délelőttös vagy 2kor végzel 5re tudsz menni párod elé este 8ig legalább együtt lehettek de ha éjszakára mész el is kìsérhet ...hosszú váltással péntek 2 től hétfő 22:00 ig szabad vagy az majdnem hosszú hétvége! Amikor éjszakáról délutànra az szìvàs:(
2017. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a közlekedés lenne probléma a 3 műszakkal, mert nincs jogosítványom, de ha a cég megoldja a dolgozók közlekedését, ezt választanám. Jó, hogy van, ahol jól megfizetik, de sajnos én olyannal még nem találkoztam, ráadásul más a célom, tanultam, és nem csak azért, hogy meglegyen a papír, az érdekel, amit tanultam, volt, amikor el kellett vállalni mást, de nem akartam soha olyan munkában leragadni, ahol semennyire sem dolgozhatok/fejlődhetek a tanult szakmámban.
2017. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gyári munkát válaszd mindenképp
2017. aug. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel valami normális munkát és költöztök össze?
2017. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!