Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha barátnöm azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha barátnöm azt mondja, menjek bulizni?

Figyelt kérdés
Szvl mióta összejöttem vele pár hónapja nem voltam bulizni igy pénteken meg hétvégén sehol se. Bnöm azt mondja hogy mennyek bulizni mert mielött nem jártam vele addig voltam bulikba de most ezt ne ugy képzeljétek el hogy jó akkor megyek bulizni és jön ö is NEM mert öt nem engedik és én ugy láttam jobbnak ha szépen péntek este úgymond romantikázok vele és akkor ott vagyunk náluk és szerintem ez normális dolog. De ö küldeni akar hogy mennyek bulizni mert ez igy nem normális dolog hogy én nem megyek. Lehet hogy leakar rázni? Már nem szeret annyira? Valaki mondja meg! Mit tegyek?
2008. nov. 9. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem le akar rázni...nagyon is szeret téged,csak azt akarja,hogy ne add fel a régebbi életedet érte.Amúgy az én barátom is küldött,mert őt sem engedték,de mégis rosszul esne neki,ha én mennék,ő meg otthonmaradna,és ezt tudom jól.Nagyon jó dolog,hogy te otthon szeretnél vele maradni,és meg is érthető,és ha ennyire küld,hogy menj bulizni,akkor mondd meg neki,hogy ő fontosabb sokkal a bulizásnál,és sokkal jobban szeretsz inkább vele lenni.Ne félj,még ugyanúgy szeret,csak nem akar korlátok közé szorítani.Ez jó dolog :)
2008. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ponthogy szeret téged és nem akar kisajátítani!Örülj neki:):)
2008. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!