Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bulizni akarok, de a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizni akarok, de a legjobb barátnőm sosem ér rá, ha meg kihagyjuk a buliból, akkor kiakad. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta tervezem, hogy kéne csinálni egy bulit, egész nyáron nem buliztam, mert a barátnőm nem ért rá szinte soha. 3 éve a legjobb barátnőm. Régebben rendeztem olyan házibulikat, ahol ő+pasija, én+pasim, meg még pár barát vett részt. Nagyon jól éreztem magam ezeken a bulikon, de már hónapok óta tervezgetem, hogy kéne csinálni ilyet megint, viszont a bnőm nagyon sokat utazgat(a szülei miatt), és így sosincs ideje ránk(barátaira). Most hogy elkezdődött a buli, így meg már a másik bnőm nem ér rá, és az is gáz lenne, ha Ő egész eddig nem bulizhatott,mert legjobb bnőm nem ért rá egész nyáron, aztán most meg tartok egy bulit a legjobb bnőmmel, és azok meg nem tudnak eljönni, akik egész nyáron ráértek volna... Szóval nem tudom, mit tegyek... fiatal vagyok, bulizni akarok, de így nem lehet.:( A bnőm meg megsértődik, ha nélküle megyek bulizni.

18/L


2011. szept. 3. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
paprikáskrumpli jólessz,kössz :P!
2011. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyere, bulizz velem:)

Csak vicceltem, én sem szoktam. Bár semmi gondom vele.

Ne sértődjenek meg, ha nem érnek rá. Ennyi.

2011. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rd le és csinálj bulit!!
2011. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Házastársi viszonyban vagy a barátnőddel? :) Ne tegyél senkitől semmit függővé! Ne akarj senkinek megfelelni! A barátnőd így járt, érjen rá. Miért sértődik ezen meg? Tervezd akkor jó előre, 1 hónap múlva buli, rendezze úgy az idejét akkor, hogy eltudjon menni. Nehogy már lelegyél b×szva mert nem ér rá a barátnőd a közös programra. :D
2011. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
lusta vagyok végigolvasni de igazad van
2011. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!