Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki minden nap iszik lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki minden nap iszik lehet gondja a szexel?

Figyelt kérdés

Párom minden nap iszik 2-3 sör plusz kb 10 feles. A szex 0.

.néha belefog..de akkor is semmi...szerintetek is dobnom kéne ? Vagy javítható? Ő egyébként 40 éves, anyjával él, sose aludt még nálam, kb fél éve vagyunk "együtt ".



2019. febr. 24. 18:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés elég nagy kitaláció.. Több helyen is vérzik..
2019. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez nen kitaláció..ez a valóság...sajnos...
2019. febr. 24. 18:12
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, nagyon igényes lehetsz. Bár ugye zsák meg a foltja...
2019. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon is! Dohányzik is?

Minek vagy vele?

2019. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Alkoholista. Ha isteni lenne az ágyban, akkor sem kéne. Az még egy dolog, hogy az Anyjával él, mert bárkinél hozhatja úgy az élet, hogy vissza kell költöznie a szülői házhoz, de az ivás már sok. Ha jól értem, egyedül élsz. Akkor miért nem aludt még nálad soha a fél év alatt?

Ez az én nézeteim szerint minden, csak nem kapcsolat.

2019. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem dohányzok,nem iszok. Kapcsolatot kerestem...de ez se jött össze...pedig jó pasi lenne..ha nem iszik nagyon rendes.
2019. febr. 24. 18:20
 7/20 A kérdező kommentje:
Ő nem vissza költözött..mindig is ott volt...sose volt komoly kapcsolata...se gyerek, se volt feleség
2019. febr. 24. 18:22
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


Én már eleve ilyennel össze sem jönnék,aki még 40 évesen mama hotelba lakik.Illete nem mellékes,h piással sem jönék össze.


Hány éves vagy?! Neked (gondolom nő vagy) ennyire megfelel h az állitólagos felnőtt párod, otthon lakik anyucival,piál stb? Hát gratulálok,megérdemled

2019. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem,nem maradok vele...fél év kellett hogy ki és megismerjem...melléfogtam..ez van..amit írtok az csak megerősit ebben
2019. febr. 24. 18:25
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami nem stimmel.


"minden nap iszik 2-3 sör plusz kb 10 feles"


utána meg azt írod, hogy ha nem iszik, nagyon rendes.

Ezt a mennyiséget minden nap meginni azt jelenti, nincs olyan perc, hogy ne lenne benne pia.

2019. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!