Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a gondja? Depressziós lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gondja? Depressziós lenne?

Figyelt kérdés

Új munkahelye van a barátomnak már március eleje óta. Nagyon sokat dolgozik.. Minden nap 12 órázik plusz hétvégén is néha bemegy.


Én mondtam neki hogy nem kellene mert pihenni is kell meg szórakozni is. De nagyon sokat mégis mert a pénz.. A jövő, családot akar stb. Igen de a pénz nem kell minden áron..


Viszont tegnap is mikor találkoztunk totál csendben volt. Én kérdeztem ő mondott valamit de egy egy szóval. Mondta hogy ma senkihez és semmihez nincs kedve. Jóval előbb le is lépett mint ahogy szokott. Ami nagyon rosszul esett.


Kérdésemre hogy mi a baj a válasz az volt hogy semmi. És nem velem van.. De nem mondja hogy mi váltja ki csak azt mondja hogy nem én tehetek róla. Illetve azt mondja csak ilyen kedve van, de hát valami csak előhozza.


És ez mostanában többször előfordul. Elég nehéz elhinnem hogy nem én tehetek róla ha velem ilyen, igaz mással se akar beszélni de felém se nyílik meg és a szívem szakad meg.


Többször van ilyen hangulatingadozasa. Lehet a rengeteg melótól stressztől? Mit tegyek? Segíteni akarok neki.


Vagy lehet csak mondja hogy nem velem van baja közben meg igen?


2018. máj. 30. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet csak rájött, hogy mekkora hülyeséget csinált!
2018. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az a baja hogy hulla fáradt gondolom. neked se lenne kedved beszélgetni vagy bármit csinálni ha egész nap minden nap dolgoznál.
2018. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oké hogy fáradt de nem kéne ennyi dolgoznia, és nem bírom róla meggyőzni.. :/


Mit tudnék tenni?

2018. máj. 30. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Vátson munkahelyet! Szerintem leterhelt, azért ilyen.

A helyedben elmondanám neki, hogy kevesebb munkával is jön össze pénz, nem kell túlzásba vinni. Esetleg te is spórolsz többet, vagy vállalsz el egy kicsivel többet, hogy levedd róla a terhet.

2018. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!