Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb ha nem tudunk arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha nem tudunk arról hogy a férjünk másik nővel is szexel?

Figyelt kérdés

2018. szept. 2. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Amit nem tudsz, nem fáj.
2018. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Ez csak idő kérdése,hogy megtudd. Nincs olyan titok ami ki ne derülne, és egy nő ha odafigyel a férjére észre fogja venni azt ha félrelép. Kivéve ha ze nagyon titokban történt, egyszeri eset és a másik félnek is érdekében áll totálisan bizalmasan kezelni.


Én hiszek abban,hogy egy jó kapcsolat alapja a bizalom. Nem mondom,hogy nagy örömmel töltene el, de inkább tudjak erről (a párom által) mint esetleg utólag mástól meghallva, úgy,hogy már körülöttem mindenki tudja és nevetség/sajnálat tárgya vagyok.

2018. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha igazán jó embert választasz magad mellé, akkor az nem fog a szemedbe hazudni, és inkább elhagy, ha mással akar lenni.
2018. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Sok nő házasodik érdekből és elöbb utobb megérzi a férfi mennyire felszines a kapcsolatuk, ilyenkor jönnek a szeretők. Szerintem minden kapcsolatnál ahol az érdek nagyobb a közös vonzalom ellenére ott megcsalás lessz.
2018. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Vagy ahol mariska hízik 20kg-t 30 éves korára. Ott is megcsalás lesz.

Jobb ha nem tudod, persze.

2018. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Egészséges lelkületű ember, szeretné tudni, hogy éppen sz#rrá van-e alázva, vagy sem. Mert nem dugja homokba a fejét (érdekből vagy kényelemből), hanem lépéseket tesz annak érdekében, hogy ez az állapot megszűnjön.
2018. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
93%
Úgy van. Homokba kell dugni a fejedet, az a "legjobb" megoldás.
2018. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem tudom, ha egyszer-kétszer félrekefélt egy borgőzös éjszakán egy nővel akinek a nevét sem tudja, arról inkább nem szeretnék tudni. Ha megtudnám, nyilván elválnék és vinném a gyerekeket, de alapvetően most jó életünk van, boldogok vagyunk, tulajdonképpen csak a sértett egóm miatt borítanék mindent, ami mindenkinek rosszabb lenne végeredményében. Annyit nem ér a dolog. Nem azt mondom, hogy repesnék az örömtől, ha a hátam mögött ilyeneket művelne, de azért az elmúlt tizenkét évet, amióta boldogan együtt vagyunk, szerintem felesleges egy-egy éjszaka miatt semmissé tenni. Akkor már inkább ne tudjak róla, ő meg küzdjön meg a lelkiismeretével egyedül.

Ha tartós szeretői kapcsolata lenne viszont, akkor azt nem tudom elképzelni, hogy ne vegyem észre. És ha nem is veszem észre, akkor is jobb lenne tudnom róla, mert az viszont már tényleg veszélyezteti a boldog, békés családi idillt, amiben jelenleg élünk, ellentétben ugye az egy-két kósza névtelen dugással. Ha már mást szeret, mással akar időt tölteni, akkor inkább menjen is Isten hírével, akkor meg már jobb döntésnek tartom a válást.

De tudom, hogy az oldalon kb egyedüli vagyok a véleményemmel.

2018. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Pffff méghogy megengedni neki h egyszer kétszer félrekrjon!

Ha bennem van annyi tartás h nem akkor benne is legyen, ha te aggodsz azért h a család szétmegy, akkor ő miért nem tart ettől???!

Ha meg ilyen laza vagy, akkor csináljátok mindketten, úgy a fer, megnézem a pasi mit szól hozzá. Ha semmit, akkor nem szeret, vagy egy suttyó gerinctelen alak! Akkor meg minek vagy vele, egy hazugság az életed! Ha azt mondod megbotlott, akkor elmondom neked h többször is meg fog! És akkor minek vagy az oldalán, ha lehetsz olyan mellett aki nem botlik meg, akinek többet számítasz! Ja, h akkor a vagyont felezni kell, meg nem lesz aki segítsen a gyerekeknek. Biztos h kemény, de még mindig jobb mint egy olyan mellett élni, aki semminek néz, vagy az önző vágyait előrébb teszi a kettőtök szerelménél.Gratulálok ehez a hozzááállásodhoz!

2018. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha a juliskának veszi a megszokott ajándékokat amit elötte a feleség kapott akkor bevadulnak a nők..
2018. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!