Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom és azt híresztelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom és azt híresztelik rólam, hogy egy ringyó vagyok a munkahelyen?

Figyelt kérdés

A testvéremmel (bátyám) egy helyen dolgozunk. Mivel dolgozni járok a meló helyemre és a tesóm is így nincs időnk pletykálkodni és hülyeségeket terjeszteni.


Két új kollégánk azt kezdte el híresztelni,hogy én mekkora egy mocsadék h**** kis k****a vagyok csalom a barátom a munkahelyemen fltörölgetek egy sráccal. Természetesen a tesómra gondoltak. 20 perces kaja szünetben vele láthatnak vagy egyedül eszem. És igen, a tesómmal szoktam beszélgetni, de semmit nem csináltunk. Nem akarom elhinni,hogy a munkahelyen ez ennyire gáz. A páromat különben nem tudom hogy mikor láthatták, de látták. Szerintem max munka végén, mert néha eljön elém kocsival. A facebookon K******RA nem tudom,hogy ki által, de megtalálták a barátomat (különben szerintem rám kerestek és van kint közös képünk ott barátom neve is..tuti úgy találták meg) és írtak neki üzenetet,hogy a munkahelyen férfiakkal flörtölök állandóan és van egy srác akivel gyakran meghitten látnak. A páromnak elmondtam hogy mi a sejtésem és csak a tesómmal szoktam kommunikálni vele láthattak. De most annyira nem figyel rám, teljesen kikelt magából, mert ennek biztos van valami valóság alapja. Igen, annyi,hogy a ki*****ott tesóm az akiről beszének. Nagyon elegem van és nem merek oda menni a lányokhoz,nem szoktam balhézni, de időm sincs munka köben erre. A tesóm azt mondta ő még majd MA beszél a barátommal hogy itt félreértés van, nyugodjon meg. De akkor is idegesít,hogy az terjed a munkahelyünkön,hogy egy ol****o kis izé vagyok. Ami vicc,hogy ha ennyire utánunk leskelődnek akkor a tesómról is láthattak képet és a vezetéknevünk is ugyan az. Ui ráadásul nagyon hasonlítunk is egymásra, de mind1. Ez már fájdalmas.


22 vagyok tesóm 26 a lányok velem egyidősek lehetnek. A nevüket csak most tudtam meg. Csak az egyiknek igazából. Aki írt a barátomnak.


Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?


2019. febr. 24. 19:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges vagyok :( a barátom mérges. Letiltotta a lányt, de most szóba sem áll velem. Azt mondta hagyjam már kicsit egyedül, mert felrobban. Bement a fürdőbe. Bementem ott ült a kád szélén. Kizavart. Szerintem nagyon meglepődött. Én is! 😈
2019. febr. 24. 19:18
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

"De most annyira nem figyel rám, teljesen kikelt magából, mert ennek biztos van valami valóság alapja."


Mi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol a párod jobban hisz vadidegeneknek, mint neked?

Normális kapcsolatban itt röhögnie kellett volna és lesz_rnia őket, nem kiakadnia. Főleg nem ignorálnia téged...szánalmas reakció.

2019. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ebben a helyzetben mindenki totálisan gyerekesen viselkedik. A párod is. A helyében az én párom röhögött volna egy nagyot. Nem bízik benned, ha bízna, akkor nem egy ismeretlen csitrire hallgatna!
2019. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Azert az a baj h neha van alapja dolgonak...

En is irhatnek 1-2 csaj csavojanak a melobol, es bizony igazam lenne. Csak en nem vagyok ilyen. Ezzel egyutt gaz amit muvelnek, es a pasid is hihetne neked. Ha mast nem, akkor azert sejthetne, hogy nem ott fogsz felredugni, ahol ott van a batyad.

2019. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és ez meg a másik amit mondasz.. engem is zavar 😈
2019. febr. 24. 19:24
 6/11 A kérdező kommentje:
Beszél a tesómmal telefonon. Halleluja. Vicc,hogy nekem nem hisz, de neki majd fog. 😑
2019. febr. 24. 19:26
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Rakj ki egy közös képet tesóddal.
2019. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Azért én a testvérem előtt is borzasztóan kellemetlenül érezném magam, hogy neki kell engem kimenteni, mert a párom nekem nem hisz.
2019. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
En valoszinuleg abban a pillanatban veget vetettem volna a kapcsolatnak, ahogy felfogom, hogy a csavom elhiszi idegeneknek hogy egy retkes rinya vagyok. Mi ertelme akkor ennek a kapcsolatnak, ha a parod egy utolso hazug senkinek nez? Semmi. Oke, most a tesod beszel vele. Es utana? Semmi nem fog valtozni ugyanugy egy retkesnek fog gondolni a parod.
2019. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Munkahely ide vagy oda ezt nem kéne annyiban hagynod és minimum kiosztani az összes kis sz*rkavaró libát. De a pasit se tartsd meg. Ez a reakció beteges. Az én párom az egyértelműen hitt volna nekem és ez minden normális kapcsolatban így van. Vagy szerinted nem? Meg komolyan te alazkodsz meg hogy rakuldod a tesód magyarázkodni? Tudod ki magyarazkodna neki. Foljon csak a saját levében.
2019. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!