Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt hogy kell értelmezni?

Figyelt kérdés

A párom exe egy állandóan fogyókúrázó szoláriumos cicababa aki állítólag konditerembe is jár.

Azt mondta nekem hogy felőle nyugodtan meg verhetem ha akarom de ne a kezemmel mert konditerembe jár mi közben a csaj teljesen vékony én meg egy átlagos test alkatú lány vagyok.

Szoval valójában zavarná ha bántanám az exét és nem akarta ezt mondani ezért jött ezzel a szöveggel hogy ő szerinte az exe erősebb nálam ezt konkrétan nem mondta ki de utalt rá.



2019. febr. 26. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek akarnál verekedni? Mi értelme? Továbbá ha kondiba jár, lehet tőled erősebb simán.

Attól mert vékony, még szálkásodhat, ugyan úgy, ahogyan egy férfi is.

2019. febr. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi ok-okozat, kohézió nincs ebben a szövegben. Miért vernél meg bárkit is, mert konditerembe jár? Normális vagy?
2019. febr. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cigány vagy vagy mi a fene? Azok akarnak minden exet verni feszt. Hagyjad már a fenébe. Ex és kész. Mi is rá az okod amúgy? Azért mert kondis szolis cicababa? És akkor mi van? Foglalkozz a saját életeddel meg a pasiddal. A kérdésre válaszolva arra gondolt a pasid hogy valóban erősebb tőled az a csaj ha már edzeni jár.
2019. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én exem is konditerembe jár meglehetősen izmos és harcművészetet is tanult, szóval ha valaki csak úgy neki akarna esni az valószínűleg pórul járna, de ettől függetlenül ha a párom közölné, hogy ő meg akarja verni én kitessékelném az ajtón, hogy megpróbálhatja, de ide többet akkor nem teszi be a lábát. Sosem voltam az erőszak híve, elítélem aki az ilyen intelligencián aluli módon próbálja kezelni a konfliktusait vagy azt, hogy ha valaki/valami nem tetszik neki.
2019. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a helyedben kezdenék valamit a kisebbségi komplexusommal. Miért akarnád megverni az exét? Én sem lennék együtt olyannal aki verekszik.
2019. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!