Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom értelmezni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom értelmezni, hogy most valójában mit is érez? Szeret, vagy csak játszik? De amikor próbálom elfelejteni, mindig akkor bukkan elő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A sztorim:Megismertem egy srácot mindjárt 10 hónapja. Eleinte rengeteget beszéltünk, ugy éreztem tetszem neki. De idővel ez átalakult szerintem részéről barátsággá.De én beleszerettem. Majd megismerkedésünk után pontosan egy fél évvel elhivott hozzuk és én elmentem. Ott volt párnacsata és kért egy csókot. Én meg nem mertem/nem akartam adni, mert féltem hogy ez lesz az utolsó és hogy minden tönkremegy ezután(és igazából ez volt az első csókom). De amikor kellett volna hazajöjjek megadtam.. amikor hazajöttem akkor megkérdeztem mi legyen tovább s azt mondta, hogy nem akarja a köztünk lévő barátságot tönkretenni. De valahogy tönkrement, megváltozott, nem irt, én kellett irjak...de közbe beszéltünk és valahogy megint szóbahoztam a kettőnk kapcsolatát, s azt mondtam, hogy véletlenül többet keztem érezni, amikor a csólot megadtam. S ismét azt válaszolta maradjunk csak barátok. de azt mondta a csókot nem bánta meg.... közbe megtudtam hogy beszélget más lányokkal is, s nekem azt mondta, hogy nincs ideje irni mert kell tanuljon a vizsgáira. Ekkor elhatároztam, hogy végleg elfelejtem. De meghivott a ballagási ebédére, ahová állitása szerint csak a közeli barátokat hivta(de én nem tartom annak magam). Ott nagyon nem foglalkozott velem, de én nagyon zavarban voltam, velem szemben ült, és irt nekem egy üzit, hogy "Milyen zavarban vagy".. Hát azóta eltelt egy hónap de nagyon most sem beszélünk, hetente kétszer: egyszer én irok, egyszer ő. De most legutóbb mikor többször beszéltünk, olyanokat irt, hogy menjek hozzá, előhozta a szexet, s meg hogy ő szeretné levetni a ruháimat :/ :O Előre is köszönöm türelmeteket, s hogy végig olvastátok, s a válaszaitokat is ! :)

2014. jún. 26. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak játszik veled:/ ha szerelmes lenne beléd nem félne kockácztatni
2014. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem :/

köszi

2014. jún. 26. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
csak szexet akar, nem kapcsolatot
2014. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia :) Hát igazából eu embertől is függ szerintem. Nem tudom, hogy te milyennek/ mennyire ismered a srácot, de lehet, hogy csak nem tudja/ nem akarja bevallani se magának, se másnak, hogy mit érez irántad. Lehet, hogy még ő maga sem tudja, de az elég egyértelmű, hogy tetszel neki. De sajna, benne van a pakliban, hogy csak ki szeretne használni. Egyszer nekem is volt egy ilyen barátom, először azthittem, hogy szórakozik velem, megpróbáltam minden kapcsolatot megszüntetni vele kapcsolatban, aztán kiderüld, hogy csak azért nem mert lépni, mert nem volt benne biztos, hogy én valójában mit is érzek iránta. Szerintem a te helyzeted ehhez hasonló, egy megoldása van, ülj le vele, beszéljétek meg, kérdezz rá, hogy csak szexre kellek neked??? Ha igen, akkor nem túl jó barát, én ebben az esetben elkerülném őt, ha meg nem, akkor meg még ki tudja mi lesz belőle. Ja, és fontos az elején tisztázni vele, hogy minden kérdésedre őszintén válaszoljon. :) sok sikert, és kérlek majd értesíts a helyzetetekről :))
2014. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!