Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy valaha is el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valaha is el fog szakadni otthonról?

Figyelt kérdés
Párommal 8 éve vagyunk együtt, 24 évesek vagyunk. Még tanulunk, albérletben lakunk. Egyre jobban zavar az anyjával való kapcsolata. Minden hétvégén hazajár (250 km), hozza egész hétre a főtt kaját, fél évente egy hétvégét hajlandó velem tölteni, mert hogy "hétköznap úgyis mindig velem van", de az anyjával csak hétvégén tud találkozni.. Ha esetleg nem megy haza hétvégén, akkor az anyja egyből elkezdi bszogatni, hogy ennyire nem érdekli őt, hogy mi van vele, éhen fog halni nélküle stb. Egyre kevésbé bírom már elviselni. Ígérgeti, hogy majd ha dolgozni fogunk, akkor már nem fog ennyit hazajárni, de egyre kevésbé hiszek neki. Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, de ez a probléma egyre nagyobb szerintem. Érdemes hitegetni magam, hogy egyszer tényleg el fog szakadni, vagy esélytelen? Vannak ebben tapasztalatok? Köszi!
2017. dec. 31. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
16 éves kora óta vagy neki, gondolom 18-20volt amikor eljöttetek a szülői háztól? Az a baj hogy te vagy neki. Ha lett volna egy szünet 20-22 közt amikor önállósodni kellett volna hogy legyen valakije akkor változott volna. Amúgy az anyukája özvegy egyke? Szerintem anyuci a hibás.
2017. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te jó ég...és ezt 8 éve bírod?

Más nem jut erről eszembe.

2017. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Magától nem valószínű sajnos, ha eddig erre nem volt igénye.

Unokatesómmal pont egykorúak vagyunk, egyszerre mentünk egyetemre 19 évesen. Őt hasonló mama pici lányának nevelték mint a párodat, Budapestről 220 km-re hazajár minden csütörtökön, dobozban hozza a heti kaját, és több tárgyból meg fogják húzni mert péntekenként nem jár be hogy otthon legyen. Neki is volt lehetősége az önállósodásra, de nem élt vele. Én kiköltöztem külföldre, háromhavonta járok haza kb, magamra főzök, mosok, takarítok, pedig én eleve Budapesten éltem, tehát akár maradhattam volna mamahotelben is. De teremtettem magamnak lehetőséget az önállósodásra, mert akartam. Ez két különböző típusú ember, és ha nincs külső kényszer, az egyik nem fog úgy viselkedni mint a másik.

2017. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, ő a fiú. Igen, az anyja elvált, egyedül nevelte őt meg a testvérét. A testvére még otthon él, szerintem őt már elköltözni sem fogja engedni az anyja...Tudom, hogy az anyja hibája ez az egész, viszonyt szerintem az övé is, mert ezt hagyja és nem tesz ellene semmit.
2017. dec. 31. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
en inkabb azon akadnek fenn a fiu helyeben hogy te miert nem kisered el soha az anyjahoz
2017. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyereketek lesz akkor is ezt fogja csinálni? Jó az, ha valaki szereti az anyját, de ez túlzás. Nem értem, miért nem jó ha csak két hetente járna haza.

Az lenne a megoldás, ha az anyja bepasizna ismét :D Rögtön nem hiányolná a pici fiát :D

2017. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6os ha gyerekük lesz az anyós majd jobban tudja, a kérdező mindenben béna szituáció lesz a pasi anyja részéről.

Kérdező tudtam, hogy te vagy a lány!

Volt egy"veled is megtörténhet". epizód erről a témáról

2017. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6os ha gyerekük lesz az anyós majd jobban tudja, a kérdező mindenben béna szituáció lesz a pasi anyja részéről.

Kérdező tudtam, hogy te vagy a lány!

Volt egy"veled is megtörténhet". epizód erről a témáról. A pasi apja csak beszólogatott a pasi anyjának aki a fiára vetìtette ki azt ragaszkodást , szeretetet amit a férjére kellett volna. Itt a pasid a kisebb probléma. Anyucinak kellene egy pasi vagy barátnő akivel él! Pl kirándúlni, bulizni, moziba szìnházba jár. Akkor nincs ideje mindig főzni a gyerekére. Bár az emlìtett műsorban a lány lovagolt és a pasi anyukáját is rávette a lovaglásra. Itt a táv miatt nem játszik a közös hobbi. Mi lenne ha ti hìvnátpk meg 3havonta az anyukáját. 2*250km utazási idejét spórolnátok. Másrészt anyuka látná tudTOK főzni....pasit bevonnád a készülődésbe.

2017. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy el fog szakadni, de majd csak amikor anyuka meghal, addig nem.
2017. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!