Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 fölötti nők, Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 fölötti nők, Ti mennyire gyakran jártok el otthonrol szórakozni? Esetleg akiket ismertek ők?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy iszogatni járni, meg minden féle programra jól érezni magatokat? Mit gondoltok arról a házas nőről aki kicsípi magát csinibe és szórakozóhelyekre, bárokba jár, gyakran kiruccan?
2017. dec. 6. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs vele bajom.

Csak mikor úgy is viselkedik mintha 20 éves lenne...

2017. dec. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az miért lehet? Kapuzárási pánik? Félre léphet egy ilyen nő?
2017. dec. 6. 10:47
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Van, hogy semmit sem jelent. Csak ilyen kis tüzes típus, ki kell engednie a gőzt. Belül fiatalos.

Nem kell feltétlen gondolni rossz dologra.

Mondom ezt úgy, hogy 35 évesen kb. 20 éve voltam utoljára bulizni. (3 gyerekes, házas nő) :-)

De ez se normális, pont nemrégiben gondoltam, hogy úgy elméennék olyan típusú koncertekre, mint tinikoromba.

Hogy miért? Mert ki kell engedni a gőzt, azért. Egy nőnek sokszor az otthona is munkahely. Nem pihi helye. Ennyi.

2017. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Vendéglátósként dolgozom már több, mint 20 éve.

Így azért van rálátásom arra, hogy nem, nem szoktak félrelépni.

Ott nem.:)

Csak ismerkednek, szórakoznak, aztán telefonszám csere a kanival, majd hívják a férjüket, hogy jöhet értük, mert már unják a bulit. Aztán következő héten a tettek mezejére lépnek.

Persze nem az összes, csak 10-ből 9:D

2017. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ismeretségi körömben vannak ilyenek, ebből a vagány és a röhejes kategória is.


A röhejes kategória: úgy csípi ki magát, mint egy 2000-es évekbeli 20éves plázar...c (csótányroppantó cipő, csöcsmutató aprócska top, csípőgatya fehér övvel, műlakk pici retikülke, gagyi póthaj, bugyikék szemfesték, szolis bőrszín... mindez messze nem modell alkatú testtel, )... és egyedül mmegy bulizni és illegeti magát azok között a fiatalok között, akiknek az anyja lehetne... mindenki cikinek tartja, de észre sem veszi. Ha vki mégis szól, akkor "az csak irigykedik rám, mert nincs ilyen jó teste". Az ilyen csak partyzni jár menő elektrozenét meg tuctucot járó diszkós helyekre.


Van olyan viszont, aki megválogatja, milyen helyre megy és igényesen öltözik fel (csinosan, akár dögösen, de ízlésesen... nincsenek full kipakolva a dudák, nem seggmutogatóan mini a mérete a szoknyának stb.). Ők járnak többféle helyre... igényesebb szórakozóhelyekre, ahol nemcsak tinik vannak, koncertekre, színházba, táncos helyekre, étterembe.

2017. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem az is az oka, hogy sok nő 18-30 éves korára úgy kiéli magát, hogy már nem nagyon lehet őket mivel izgalomba hozni. Maradnak a biztos helyükön inkább amit a balek férjük alájuk rakott.
2017. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kívülről nézve csalóka lehet...

Aki kapcsolatban van főként ha gyermekei és strapás munkája van,nagyon örül ha úgymond ledobhatja a hétköznapokat magáról és felszabadulhat pár órára.

Nőknél ritkább ez a kiruccanás mint a pasiknak a hétvégi sörözés,horgászat -foci,vadászat bármi...


Vannak ilyen ismerőseim akik csajbuliznak'-iszogatnak táncolnak...

Az meg az ő dolguk lelkiismeretük mi lesz a becsiccsentés után...


Személy szerint barátnővel megeszünk egy sütit vagy ebédelünk.

A csajokkal lányommal és barátnőivel meg kávézóba éttermekbe,moziba járunk amikor hívnak:)

-Na ilyenkor én is tudok (szeles csitriként azért -módjával) viselkedni...Pedig az életben komoly nő vagyok.

Szeretek velük viccelődni,nevetni úgy érzem semmi gátlásuk nincs előttem ...-nem húznak fel falakat tök természetesnek veszik a jelenlétem.

Eredendően nem vagyok egy merev szabályokhoz betegesen ragaszkodó ember,de egy fiatal társasággal sokkal vidámabb az a pár óra mint az állandó gondokat,problémákat mesélő munkatársakkal.


Szerintem nincs az ilyen nőkkel semmi baj,aki meg a párját akarja csalni...annak nem pont a szórakozás kell az anélkül is félremegy!

2017. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#4:

Hol dolgozol?

2017. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Pest belváros, kávézó az V. kerben illetve járok hétvégén beugrósba pultozni, ha úgy van különböző helyekre.

Illetve egy darabig dolgoztam szállodában is, hát tudnék mesélni arról is, hogy elég gyakran szállnak meg a "párok" csak pár órára ;)

2017. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

Aki fiatalos vagány annak jól áll a tánc a bulizás,de a hájas vénasszonyoknak csöcskidobva viszont nem!

Hogy ki "vihető" az az első percben látszik!

A sportos életrevaló tüzes anyukák bejönnek:)

A fiatal faxra hajtó tramplik meg nem!

Ennyi.

34/F

2017. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!