Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megtudnátok benne bízni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtudnátok benne bízni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat veszekszunk a barátommal mert o szinte mindig haverozik és eljár bulizni és nagyon elhanyagol . Neki fontosabbak a haverok és a haverja állandóan csajozik és így folyton lanyokkal vannak szinte . Sajnos többször csalódtam már benne . Nagyon nehezen tudok megbízni emberekben ....
2019. márc. 1. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem.

Azt sem értem hogy miért vagy olyannal aki lesz.r. Persze hogy csajozik melletted, ha a buli lenne fontos téged is hívna.

Mielőbb hagyd el mert később csak rosszabb lesz.

31/N

2019. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokszor csinálják ugyan ezt a lányok is, hogy a barátok a fontosabbak, a hapsi meg le van szarva. Vagy, ha a pasinak fontosabb vagy mindennél és rád tapad, akkor is ő a köcsög.
2019. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell találni a megfelelő egyensúlyt a barátok és a barátnő között. Neki ez nem sikerült. Nyilván nem azzal van a probléma, hogy bulizik. Hanem azzal, hogy mindig és nélküled. Ha szinglik a haverok és lányok lebzselnek körülöttük, akkor van arra is esély, hogy egy mámoros éjszakán félrekacsint, főleg úgy, hogy nem érdeklődik felőled, hiába vagy a barátnője. Ha nem lenne titkolnivalója, akkor téged is rendszeresen vinne bulizni.


Az én, szerény véleményem az, hogy nem tudnék egy ilyen kapcsolatban maradni. Nem tudnám elviselni azt, hogy állandóan idegen lányok veszik körbe a szingli barátaival a bulikban. Nem zavarna, ha nélkülem menne el bulizni, ha mértékkel tenné és ha engem is elvinne néha magával. De az annál inkább zavarna, ha semmibe se nézne, nem érdekelné a véleményem és az sem, hogy hogyan érzem magam a kapcsolatban. Önző. Szerintem ha nem akarsz idegronccsá válni és nem akarod, hogy a maradék önbecsülésednek is annyi legyen, akkor továbblépsz és zöld utat adsz neki a szabadsághoz. Mert, hogy neki még most kapcsolat nem való, az is fix!

2019. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !:)
2019. márc. 2. 00:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberben nem is szeretnék megbízni. Értékeld magad annyira, hogy tovább lépsz!
2019. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az exem is ilyen volt akapcsolatunk elején. Haverok buli névnap szülinap. Aztán elnéztem neki és a végén mikor nekem szükségem lett volna rá akkor hagyott cserben.
2019. márc. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!