Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 3 év után se mutatott be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3 év után se mutatott be a szüleinek akkor elfogadható ennyi idő után ha nem várok és elmegyek bemutatkozni én?

Figyelt kérdés
Az exét 2év után eljegyezte,engem hazavinni se hajlandó. Úgy döntöttem ideje a kezembe venni az ügyet.
2019. márc. 2. 12:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és tudnak rólam az első naptól. Csak sose vitt haza.
2019. márc. 2. 12:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég szánalmas lenne. Én inkább azon gondolkoznék, hogy ha annyira nem vesz komolyan a párom, hogy 3 év után sem mutatott be, akkor minek vagyok vele.
2019. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon buta vagy! Keresve se lehetne nálad nagyobb madarat találni! 3 éve nem mutatott be? Mit keresel még mellette?
2019. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ėn biztos nem mennék oda.
2019. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem bemutatkozni kéne elmenned, csak simán elmenned.

32/f

2019. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha meg ennel is szanalmasabb akarsz lenni, akkor mindenkepp jo otlet.
2019. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem. az az elfogadható, ha megmondod a pasinak, hogy menjen el ő- az életedből.


Már rég ezt kellett volna tenned. Ezt úgy venném kezembe, hogy nem alázom magam tovább, és dobom, soha az életben nem is békülnék ki vele.


Te csak egy lyuk vagy neki,szexpartner, húzod a saját idődet normális pasi elől

2019. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Akkor beszéld meg vele.
2019. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csávó baromira meglepődne, hogy ti szerinted már három éve párkapcsolatban éltek.

Azért mert van egy pasi, aki heti párszor megkúr, még nem leszel kapcsolatban.

2019. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy lúzer könyörgöm... Oka van annak, hogy nem mutatott be... Mégpedig több is lehet. Épp ezért kifejthetted volna jobban is ezt a kérdést. A lehetséges okok: nem tartja a kapcsolatot a szüleivel különböző okok miatt, ezért nem látja értelmèt, hogy bemutasson nekik / Csak dugópajti vagy ahogy fentebb is írták, tehát részéről nem vagytok kapcsolatban. Ez esetben megint csak értelmetlen lenne, hogy bemutasson... /Valamiért jó vagy neki de a szülei előtt szègyell téged/ csak arra vagy jó neki, hogy a szaros gatyáját mossad, de ha jön jobb, akkor dobbant, ezért nem akar bemutatni. / vagy egy szerencsétlen bunkó akinek fontosak a szülei de téged valamiért nem tekint családtagnak, ezért nem keveri a két dolgot. / Az is lehet, hogy valami szörnyű lepukkant házban laknak és cikinek tartja előtted.Passz...

Nekem biztos nem kéne ilyen pasi. Ha valami gondja van a szüleivel (rossz kapcsolat, vagy rossz anyagi körülmények, bármi) akkor legyen őszinte és beszéljük meg. Ha pedig jóba van a szüleivel de nem akarja hogy része legyek az életének akkor elmehet a....

2019. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!