Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefogynátok e a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogynátok e a férjetek kedvéért?

Figyelt kérdés
Nyolc éve élünk együtt, három gyermekünk van, minden szülés után visszanyertem eredeti alakomat de a harmadik után valahogy eszembe sem jutott igyekezni, de mostanában finoman utalgat rá a párom, hogy fogyni kéne, de semmi kedvem hozzá, valahogy jól érzem így magamat, de bennem van a félsz, hogy most indul be az elhidegülés...
2019. márc. 3. 08:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem, én már nem.

Csakis a saját kedvemért.

Ha elindul az elhidegülés, az más miatt lesz.

Mindig lesz fiatalabb, vékonyabb, idősebb, kövérebb.

2019. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%

Lefogynék igen, a saját egészségem érdekében is. Ráadásul nem akarnék egy tehén lenni a strandon, a gyerekeimmel. Nem értem miért kell elhagyni magad, sok nő ráfogja a szülésre.. Én 21 kilót híztam terhességem alatt.. A gyerek egy éves korára visszafogytam 52 kilóra. Nem pénz kérdése... Napi húsz percet tornáztam, és mivel így is úgy is vásárolni kellett kaját, úgy vásároltam, hogy az egész család számára egészséges és tápláló legyen.

Mielőtt jönnének a magyarázások, nem volt segítségem itthon, itthonról dolgoztam. Sok édesanya megtudja oldani, itt a fő probléma nálad az, hogy nem is akarod. A férjed nem egy elhízott nőbe szeretett bele, a gyerekek meg a terhesség csak kifogás :D én szégyellném magam, ha a férjem emiatt szólna.

2019. márc. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Ha kedvemért nem fogynál le én azt annak venném hogy le vagyok szarva nem nekem akarsz tetszeni és megfogtál a 3 gyerekkel ugyhogy főleg nem érdekel téged. 25f
2019. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Igen, lefogynék. Nyilván három gyerek után már nem lesz a test olyan, mint tiniként (nekem kettő van), de nekem is igényem van arra, hogy a férjemnek tetszek, mint nő. És hiába szeret, mint embert, a gyerekei anyját, kell a testi vonzalom is. Kicsit nyers leszek, de nekem se tetszenek a kövér férfiak, és ha felhízna egy olyan szintre, bizony nem vonzódnék már hozzá. És ez nem felszínesség, a testi vágy nagyon is fontos, hogy jól működjön a kapcsolat. Egy kapcsolatban nem csak az a fontos, hogy neked jó így, hanem hogy jó legyen mindkettőtöknek.
2019. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy +5 vagy 20 kilorol van szó.
2019. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

+5 kilót még nem is biztos, hogy észrevesz az ember. Nyilván több.

32/f

2019. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Pont ahogy ő is megtesz dolgokat az én kedvemért, amiket meg ő nem akar, úgy én is megteszek dolgokat az ő kedvéért.
2019. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem igen. Lehet kérném benne a segítségét (bátorítson, motiváljon, ha belőlem már kifogy a lelkesedés), de mindenképp megtenném magamért, és érte is. Persze nem egy ilyen sportmodell szintjere, de az elhízásnak komoly következményei vannak. Mint egészségügyis, én ezt tökéletesen átlátom. Tehát mindenképp ajánlott a mozgás és az egészséges életmód, akkor miért mennék ez ellen.
2019. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Itt a rengeteg megcsalásos kérdés amikor apukáról kiderül, hogy szeretőt tart. A te férjed legalább a kettőtök közötti vonzalmat próbálja fenttartani. Igen én lefogynék a kedvemért, sőt időnként, ha van egy kicsi időnk egymásra elővenném a szexi fehérneműm és elcsábítanám.
2019. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy lefogynék. Sőt, nem is várnám meg, míg ő szól, magammal szemben nem tudnék elszámolni, ha elhíznék.
2019. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!