Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés

A férjem hónapok óta heti rendszerességgel tölti a nővérénél az éjszakát, lehet valami köztük, hogyan deríthetnén ki? Tudom, hogy ez durvának tűnik, de nagyon régóta rágodom ezen.

Szóval a google helyelőzményekkel az emailjába belépve tudom azt, hogy hol jár a férjem.(Gondolom ezt sokan ismeritek) Ő erről nem tud, hogy én látom. Sokszor elvileg éjszakai műszakban dolgozik, de este innen nem a munkahelyére megy, hanem a nővéréhez. Sohasem volt köztük igazi testvér kapcsolat. Azt tudni illik, hogy a nővére pár éve még prostituált volt. Minden lehetőséget átgondoltam, az tuti, hogy nem egy másik nővel van ott, semmi ilyesmi. Nem olyan erős köztük ez a testvéri szál, hogy ne történhetne ilyen. Sokáig figyelembe sem vettem, mert nekem is van testvérem. De már hónapok óta havi 1x szexelünk. Keveset is találkozunk, mert sokat dolgozik elvileg. De ő mindig a nővérénél van. Tudni kell azt is, hogy a nővére utál engem, mindig mindenhol lehord mindennek, oktalanul, ezt sem értettem soha, de arra gondoltam, hogy bolond lehet, hisz az élete évekig “abból” a munkából áll. Nem akarok belegondolni, hogy velem is megtörténhet ilyen. Egy régi osztálytársamat még gimiben a barátnője, az apjával csalta. Vagyis a lány lefeküdt a saját édesapjával, rendszeresen. Nagyon normális lánynak tűnt, okos, aranyos stb. eleinte nem hittem el róla, aztán évekkel később láttam a lányt a parkolóban veszekedni az apjával, ahol aztán volt egy békülős smárolásuk. Nem hittem a szememnek. Ezáltal gondolva, bárkivel megtörténhet. Nem tudok már másra gondolni, hisz a párom mindig a nővérével van. Miért tölti a nővérével az éjszakát.

Kellett egy kis idő, amire elfogadtam, hogy ez is egy lehetséges opció.

Hogyan deríthetném ki? Csak nem kérdezhetem meg tőle, hogy csal-e a nővérével. Amúgy is nem lenne a válasz. Úgysem mondaná el, hogyha tényleg ez lenne. Viszont hogyan deríthetném ki? Letudom hallgatni valahogy? Mit tudnék csinálni?

Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett.

Kérlek adjatok ötletet.



2019. márc. 3. 23:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Az az igazsag, hogy ennel a pontnal mar felesleges lenne barmit is kideriteni, hiszen kepes vagy gyanitani a ferjedrol, hogy egy beteg perverz verfertozo allat, szoval ennek a kapcsolatnak mar teljesen mindegy.
2019. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sokszor én is pont ugyanezt gondolom, de ha lehetséges, akkor tudni szeretném, hogy én vagyok ennyire beteg, hogy egyáltalán ilyen megfordult a fejemben, vagy tényleg ez az igazság. Megakarom tudni az igazságot, napok óta ezen rágodom, hogy vajom történhet-e ilyesmi beteg dolog.
2019. márc. 3. 23:28
 3/19 anonim válasza:
Említetted, hogy a nővére nem szimpatizál veled, de jó lenne tőle megkérdezned, hogy mostanában miért van ilyen gyakran nála a férjed/testvére.
2019. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Elofordulhat sajnos nem lehet tudni kiben mi lakozik..

Nem tudnal elmenni a novere lakasara amikor a ferjed is ott van? Hatha rajta kapod oket, vagy a ferjedet valaki massal.

2019. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem beszélek a nővérével. Nem is állíthatnék oda, nem vagyunk beszélőviszonyban. 1 éve a férjem családjától is elhidegültem, mivel a nővére mindenkinek azt beszélte, hogy nálunk “áll a retek, és én rávagyok akaszkodva a férjemre, egy igazi “pióca” vagyok, és nem hagyom élni a férjem, stb.”, sok dolgot kitalált, és egyszer hallottam, ahogyan az apja azt mondja neki telefonba, hogy “miért nem jössz velünk nyaralni, jobb otthon a koszban”? Akkor a párom sem beszélt egy ideig velük, de azóta újra beszélgetnek, de ezeket én nem tusom elfelejteni, így én már senkivel sem tartom a családjából a kapcsolatot. Elvileg, amikor a szülei átjöttek, csak azért nem volt, mert kivételes alkalmakkor összetakarítok. Ilyesmi hülyeségek mentek, már akkor is elmebetegnek tartottam a nővérét, meg a szüleit is, mert nem veszik észre, hogy a csaj nem normális.
2019. márc. 3. 23:42
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A nővére direkt csinálja ne legyél ott kiakarja sajátítani a férjedet. Ám nem biztos hogy lefeküdtek az is lehet hogy ő akarja csicskáztatni a férjedet mert neki nincs palija. Nálunk ez úgy volt hogy élményt az exem a tesoihoz a tudom nélkül befogták melózni de ő sem ellenkezett. Szóval ehhez a férjed is kell.
2019. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
elment*
2019. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, az is lehet.
2019. márc. 4. 00:09
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Éjszakai müszak helyett a testvéréhez megy.

Akkor biztos nem melózni megy.


Nem is gondoljátok milyen sok ilyen beteg, perverz ember van. Nálunk is van a csládba ilyen sajnos, én se hinném ha nem látnám saját szememmel.


többit privibe irom

2019. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem azt a helyzetelőzményt, de annyira pontos, hogy tuti a nővére? Gondolnék arra, hogy a nővére szomszédjához jár, az csak nem annyira beteg. Vagy lehet, hogy csak beugrot munka előtt egy kávéra, azt se írja gondolom meddig van az adott helyen.
2019. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!