Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés

A férjem hónapok óta heti rendszerességgel tölti a nővérénél az éjszakát, lehet valami köztük, hogyan deríthetnén ki? Tudom, hogy ez durvának tűnik, de nagyon régóta rágodom ezen.

Szóval a google helyelőzményekkel az emailjába belépve tudom azt, hogy hol jár a férjem.(Gondolom ezt sokan ismeritek) Ő erről nem tud, hogy én látom. Sokszor elvileg éjszakai műszakban dolgozik, de este innen nem a munkahelyére megy, hanem a nővéréhez. Sohasem volt köztük igazi testvér kapcsolat. Azt tudni illik, hogy a nővére pár éve még prostituált volt. Minden lehetőséget átgondoltam, az tuti, hogy nem egy másik nővel van ott, semmi ilyesmi. Nem olyan erős köztük ez a testvéri szál, hogy ne történhetne ilyen. Sokáig figyelembe sem vettem, mert nekem is van testvérem. De már hónapok óta havi 1x szexelünk. Keveset is találkozunk, mert sokat dolgozik elvileg. De ő mindig a nővérénél van. Tudni kell azt is, hogy a nővére utál engem, mindig mindenhol lehord mindennek, oktalanul, ezt sem értettem soha, de arra gondoltam, hogy bolond lehet, hisz az élete évekig “abból” a munkából áll. Nem akarok belegondolni, hogy velem is megtörténhet ilyen. Egy régi osztálytársamat még gimiben a barátnője, az apjával csalta. Vagyis a lány lefeküdt a saját édesapjával, rendszeresen. Nagyon normális lánynak tűnt, okos, aranyos stb. eleinte nem hittem el róla, aztán évekkel később láttam a lányt a parkolóban veszekedni az apjával, ahol aztán volt egy békülős smárolásuk. Nem hittem a szememnek. Ezáltal gondolva, bárkivel megtörténhet. Nem tudok már másra gondolni, hisz a párom mindig a nővérével van. Miért tölti a nővérével az éjszakát.

Kellett egy kis idő, amire elfogadtam, hogy ez is egy lehetséges opció.

Hogyan deríthetném ki? Csak nem kérdezhetem meg tőle, hogy csal-e a nővérével. Amúgy is nem lenne a válasz. Úgysem mondaná el, hogyha tényleg ez lenne. Viszont hogyan deríthetném ki? Letudom hallgatni valahogy? Mit tudnék csinálni?

Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett.

Kérlek adjatok ötletet.



2019. márc. 3. 23:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért a helyelőzmények sem 100%-ra megbízhatóak. Tegnap pl.a szomszédban kávéztam, de a viber és a google szerint is otthon voltam. Simán lehet, hogy a szomszedba jár át valamiért.


Aztán persze az is lehet, hogy a nővéréhez. Láttam már érdekes embereket. Az én férjem húga sem piskóta, az is az a fajta nő, aki a férfi testvérébe "szerelmes". Csak ő le lett erről szoktatva és azóta fel is nőtt...

2019. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Vázoljuk fel a helyzetet,1 hónapban 1szer csináljátok(az durva),és heti rendeszerességgel fel jár a pr*sti nővéréhez.Te állítod azt,hogy beteg a családja,ez igazolja a férjedet is.Nem változott meg?Nem fura,vagy elhidegült?
2019. márc. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, hogy ilyenen gondolkodsz,ő ad rá okot.Fura az, h a nővéréhez feljár, veled meg alig csinálja,kifogás csak,arra van ideje hogy feljárkáljon.Egy normális kapcsolatban bizalom, őszinteség,szeretet van,szerinted minden klappol?
2019. márc. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A hozzáállása hozzám annyiban változott, hogy kedvesebb velem, mint általában és ezelőtt imádott szexelni, most viszont “fáradt”. Ez azóta van, amióta feljár a nővéréhez. Ott ahol a nővére lakik csak földszinti lakások vannak. 5 db. Két szomszéd, két idős néni, van amiben egy középkorú férfi tanár lakik, a kisfiával, és van egy amiben egy meleg pár. Meg van, amibe a nővére ugye. Nem igazán valószínű, hogy valamelyik szomszédhoz járna.
2019. márc. 5. 17:39
 15/19 anonim ***** válasza:
Érdekes.Összefüggnek a dolog, azóta faradt stb, es nem is mondja el miert jarkal fel... Stb.. Nagyon sántít. Kérdezed meg mit szoktak csinálni.Sajnos ebből csak te jöhetsz ki szarul,ha hallgatsz vagy szólsz,kutakodsz,nem rejtheted elamitérzel
2019. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azt ha tényleg csal a nővérével,eléggé ciki mert nyilván nem fogja elmondani,és kitudja végül abba hagyja és titok fedi az egészet.Én őszinten nem tudom mit tehetnék a helyedbe,de megkérdezném miert csinálja ezt,és ez engem zavar,az intimitás is.
2019. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

És ne háborodjon fel h megingott a bizalmad,mert jogosan.Titkolozik..stb.

Mondja el az őszintet, és ha igaz hogy csal.Innentol mar ti dolgotok h.an toväbb.

Ha tagadja,de mégis furan viselkedik,kutakodj. Az ido eldönt mindent

2019. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De belegondolva ha azt mondja hogy nem és vége ennek az egesznek,azon fogsz rágódni, hogy lehet mégis megcsalt, és ez rontja el a kapcsolatotokat
2019. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem derítsd ki valahogy, úgy hogy a férjed ne tudja meg. És ha rakérdezel, akkor kiderül hogy őszinte e veled
2019. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!