Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha a pasim egy csaj barátjával beszéli ki a mi parkapcsolati dolgainkat?

Figyelt kérdés

2019. márc. 6. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
pont annyira, mint egy fiúval
2019. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ, a csaj segítő szándékù-e,vagy inkább magának szeretné a pasid.
2019. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

Nem látok benne problémát. Az, hogy az ember megbeszéli a barátaival a párkapcsolati dolgait, teljesen normális és természetes (nem kell "kibeszélésnek" tekinteni). Az, hogy egy lánnyal csinálja, önmagában nem jelent semmit.


Tudom, sokan ezért már féltékenykednek, de ők egyszerűen rosszul csinálják. Úgy kell felépíteni a kapcsolatot, hogy a felek bízzanak egymásban.

2019. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Hát érdekes lehet. Ha dicsér, , azért ( a lányokrol tudom, hogy mi nemigazán bírjuk, ha azt kell hallgatnunk, hogy x milyen jó az ágyban , miket tud, vagy bármi)

Ha szíd, meg azért ( a hátadmögött gyakorlatilag kiröhögnek) .

2019. márc. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Ja, és Károly herceg is Kamillával “ beszélte meg” Dianával kapcsolatos dolgait,...aztán tudjuk mi lett a vége. ( ha ez mond nektek valamit)
2019. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Semennyire nem normális, abban az esetben, ha a kapcsolatban nem beszélitek meg a dolgokat. Ez azt jelzi, hogy nincs meg köztetek a megfelelő bizalom, nem érzi biztonságosnak, hogy felvesse a problémákat, ezért fordul valakihez, akivel könnyebben meg tudja ezeket beszélni. Az, hogy ő egy lány, szerintem részletkérdés, az egész jelenség sokkal többet elárul a kapcsolatotok hibáiról... Én nem féltékenykednék, hanem elkezdenék azon gondolkozni, hogy vajon mi az oka annak, hogy a párom nem meri velem megbeszélni a problémákat.
2019. márc. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem semennyire.

A páromnak is vannak ellenkező nemű haverjai, egyáltalán nem zavar, de ha a mi dolgainkat teregetné ki nekik, akkor elég pipa lennék.

2019. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Jaj ismerős a téma.

Először csak beszélgettek, minden rosszat elmondotz rolam, ami nem is igaz.

Barátok lettek. Extrákkal.

Lenyegében a jő öreg csajozos duma.

Ilyen a feleségem olyan a feleségem..

2019. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5# Károly alapból a Kamillát akarta, csak nem volt feddhetetlen naiv szűz lány, mint a Diána, nem illett a családba. De igazad van az ilyen nagy barátságoknál általában fiatalkori szerelem, de minimum valamiféle vonzódás van.
2019. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember az ilyen jellegű ügyeit nem részletezi haveroknak. Tök mindegy, hogy milyen nemű az illető.
2019. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!