Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én így nem akarok költözni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én így nem akarok költözni? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Párommal nemrég kezdtünk el arról beszélgetni hogy összeköltözünk, de tegnap mondta hogy a kutyámat nem vihetem hozzá. Ismeri a kutyát, tudja hogy nagyon szeretem. Az oké hogy a házba nem mehetne be, de kertes házról van szó. Elment a kedvem az összeköltözéstől. Nagyon hü.. Lye vagyok??
2019. márc. 7. 13:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Igazad van. Nem valo nektek az összeköltözés ha ilyesmiben nem tudtok megegyezni.
2019. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy az.

A te kutyád, te vállaltál érte felelősséget élete végéig. Evidens, hogy költözik veled.

2019. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Miért lennél hü lye?

Felelősséget vállaltál egy állatért, még szép, hogy nem hagyod ott valahol.

2019. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Ez teljesen érthető, én sem válnék meg a kutyámtól, de a srácnak is lehetett volna esze,mikor összejött veled sejthette, hogy a kutya hozzád tartozik és nem dobod csak úgy ki mert őn nem viseli el. Nyilván neki sem kötelessége magára erőszakolni ha nem szeretné, ez elég megoldhatatlan ügy.
2019. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Tudtál Róla,hogy mi a véleménye a kutyatartásról?Ha igen,akkor ez van.Ha nem,akkor biztos meglepő lehet most ezt így hallani,és elhiszem,hogy elment a kedved az összeköltözéstől.
2019. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De ezt eddig sose mondta, tegnap mondta hogy ha költözöm a kutyát anyuékra kell bíznom, mert őt nem vihetem. Én annyival lezártam hogy nekem a kutya fontos, és átgondolom a továbbiakat. 4 hetesen mentettem, nem tudnám lepasszolni.
2019. márc. 7. 14:24
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne költözz hozzá, és kész, ilyen egyszerű.
2019. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
5# nem tudtam, és hidd el lett volna már lehetősége ezt mondani, sőt mikor megismerkedett az enyémmel, mondta hogy majd ő is szeretne kutyát a későbbiekben. Szóval sokkolt tegnap ezzel a bejelentéssel.
2019. márc. 7. 14:31
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a kutya hozzád tartozik, szóval ha nem tudtok ezen megegyezni és egyikőtök sem enged, akkor a kapcsolatnak nincs a továbbiakban értelme.

Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy passzold le a kutyát a szüleidhez, hiszen a Te társad, és jó hogy felelősséget vállalsz érte. Viszont a kapcsolat szempontjából ez lehetne egy gyerek is, vagy pl. a testalkatod, vagy bármi, amivel ő végig tisztában volt és most valahogy mégsem annyira egyértelmű, hogy hozzád tartozik.

Én itt igazából egy dolgot tudnék elképzelni, ha én lennék ebbe a szituációba kényszerítve: leülnék a pasival és megmondanám neki, hogy vagy jön a kutya is, vagy nem megy egyikünk sem. Ezzel egy időben pedig valószínűleg a pasi is pattanna, hiszen a továbbiakban mit kezdhetnék a szeszélyeivel? Tudta, hogy van kutyád, tudta, hogy nagyon kötődsz hozzá, tudta, hogy nem hagynád el. Akkor hogy mond ilyet, hogy a kutya nem mehet, csak Te?! Nem is értem.

2019. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

"Végül is, ha neked többet ér egy állat az embernél, aki még kefél is téged..."


Ilyennél biztosan többet ér. Tudnia kell, hogy milyen fontos neked a kutya, így ismert meg. Nem várhat el ilyent tőled. Ráadásul előrevetíti, hogy mindenben majd dirigálni akar, hiszen te költözöl hozzá.

2019. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!