Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek, nem akarok a közelében maradni?

Figyelt kérdés
Ma reggel bejelentette a párom, hogy a hosszuhetvégén elmegy valahova. Megkérdeztem tőle, hogy hova, amire kiabálni kezdett,hogy miért ütöm bele az orrom, eddig sose faggattam es tovabbra se tegyem, majd (mivel 2 helyiség között az ajtóban álltam, odébblökött). Én is felemeltem a hangom, és megkérdeztem tőle, hogy most mégis miért kell így viselkednie, ez nem normális. Erre megragadta a csuklóm , felpofozott, közölte hogy elege van belőlem és elviharzott. Nnem akarok tovább ebben a lakásban maradni, de diákként nincs hova mennem, távol vagyok otthonról, itt pedig barátaim sincsenek. Szülői támogatással vagyunk albérletben, 25m²en, fogalmam sincs hova fordulhatnék. Van valakinek esetleg ötlete, hogy mit tudok tenni? Sajnos az otthoni anyagi helyzet sem olyan hogy akár egy szoba 2 havi kaucióját ki tudjam fizetni, a hétvégi diákmunkák pedig szintén nem fizetnek eleget, ahova hely jutott. (kb 15-17 havonta) Nekem ez volt az egyetlen ami eszembe jutott.
2019. márc. 10. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz erről beszélni a szüleiddel?
2019. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem kerdezd meg azert a szuleid. Ha elmondod, hogy ez a vadallat felpofozott, elo fognak keriteni egy kaucionyi osszeget, ha bele szakadnak is. Valahogy majd visszaadod nekik, az legyen a jovo zeneje. Amint lehet menj el onnan.


42F

2019. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember kicsit sem xar le.....

Bantalmazó kapcsolatban élsz, tudtad ?

Kolesz esetleg ?

Minél előbb lépj, rá megy a fél életed, egy ilyen gyökérre !

Melyik városról beszélünk, mert az jócskán behatárolja a lehetőségeid ?!

2019. márc. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj koliba, nem drága és szerezhetsz barátokat is.
2019. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Koliba nem tudsz menni?

Melyik városban vagy?


[link]


Bármikor hívható szám, segítenek, elszállásolnak.

2019. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni velük, felhívtam anyukámat, azt mondta biztosan tulreagalom. Nagyon szeretik őt egyébként. Kollegiumra nem vagyok jogosult annak ellenére hogy messze élek es anyukám nevel egyedül. Debrecen egyébként, itt már szobát viszonylag jó áron lehet találni, csak hát nem hirtelen a semmiből.
2019. márc. 10. 10:33
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az elérhetőségét. felkeresem őket.
2019. márc. 10. 10:34
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem elég indok arra hogy jogosult legyél??
2019. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Élj mellette csendben, amíg nem tudsz változtatni, használd ki minél jobban, de csendben, kerülve a pofonokat. Nézd el neki még a csajozást is, de az ő tusfürdőjével moss lábat...
2019. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Facebook csoportban keress olyan lakás hirdetés, ahol diáklányt keres maga mellé pàr lány. Privátban írd meg a sztorid és hogy nem tudsz kauciót fizetni, de takaritasz, mosoly, főzöl.. Biztos segítene valaki.


Ne maradj ott!

2019. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!